Онлайн
Найочікуваніші осінні прем'єри на каналі «Україна»: чим будуть дивувати глядачів

Канал «Україна» знімає серіал «На твоєму боці» по турецькому формату

Над картиною працювало декілька режисерів. 

14:11, 2 вересня 2019

Канал «Україна» знімає серіал «На твоєму боці» 

У Києві почалися зйомки 24-серійної картини «На твоєму боці» по турецькому формату каналу «D» «Ціна пристрасті» на замовлення каналу «Україна». У центрі сюжету історія Анастасії Стрілецької – молодої відомої лікарки-нейрохірурга, яка випадково стає «небезпечним свідком» навмисного вбивства.

Анастасія Стрілецька працює в одній із кращих київських клінік. Одного разу Настя виїжджає на ДТП, в якому нібито постраждав один з клієнтів клініки. Але замість ДТП «швидка» привозить їх на склади фармацевтичної фабрики, де Настя стає «небезпечним свідком» навмисного вбивства. Щоб залишитися живою дівчині потрібно буде виконати прохання бандитів і повністю змінитися.

Мелодрама «Ціна пристрасті» в Туреччині вийшла наприкінці кінці 2017 року на телеканалі «D» і стала однією з найуспішніших картин останнього десятиліття.

Канал «Україна» знімає серіал «На твоєму боці» 

Українська версія картини унікальна тим, що над її створенням працюють кілька режисерів: головний режисер – Олександр Кирієнко і режисери-постановники – Андрій Черних, Катерина Некрасова, Ольга Золотарьова.

«У центрі серіалу «На твоєму боці» величезний сімейний клан і кілька сімей проти нього, за нього чи поперек. Але найцікавіше – зміни. Зміни жінки і чоловіка, тут кардинально змінюються персонажі, а особливо головний герой, і все це відбувається під впливом лірики кохання», – поділився один з режисерів картини Андрій Черних.

У ролях Дана Абизова, Дмитро Ратомський, Сергій Калантай, Сергій Радченко, Федір Гуринець, Євгенія Муц, Ірина Мельник, Ігор Рубашкін, Вікторія Чепурна та інші.

Оператори-постановники: Дмитро Баженов, Роман Грушевий, Павло Небера, Сергій Никифоров. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займається компанія «ТРИ-Я-ДА продакшен». Продюсери – Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Зйомки проходять у Києві та Київській області.

Читайте також
Канал «Україна» розпочав фільмування чотирисерійної картини «Якщо ти мене пробачиш»

Канал «Україна» розпочав фільмування чотирисерійної картини «Якщо ти мене пробачиш»

Зверніть увагу на те, що на каналі «Україна» стартує другий сезон популярного серіалу «Капітанша»Дивіться всі серії серіалу «Капітанша» (1 сезон) на сайті телеканалу «Україна». 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь