Онлайн
Серіали

Канал «Україна» знімає детективний серіал з собакою в головній ролі

У центрі сюжету - історія непростих відносин талановитого слідчого-авантюриста і його колишньої дружини.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:37, 1 квітня 2021

У Києві стартував знімальний період 40-серійного фільму «Топтун». Над серіалом працює продакшн-компанія IVORY films на замовлення телеканалу «Україна».

У центрі сюжету – історія непростих стосунків талановитого слідчого-авантюриста Василя Топтенка та його колишньої дружини Марини, що розвивається на тлі захоплюючих детективних подій. Донька-підліток Ніка мріє помирити батьків, але її зухвалі витівки часто стають приводом для їхніх сварок. Ситуація цікава ще й тому, що розподіл сил між головними героями нещодавно змінився: колишня дружина Василя, яка багато років жила у тіні свого чоловіка, зараз стала його безпосередньою начальницею. 

«Серіал «Топтун» підкупив своєю незвичайною історією, – зізнається режисер Валерій Рожко. Тут дуже цікава сюжетна лінія – непрості взаємини між героями Василем Топтенком і його колишньою дружиною, постійна боротьба протилежностей. Кожна серія починається з якоїсь кримінальної історії, і героям доводиться її розплутувати».

Головні ролі в серіалі грають актор Михайло Кукуюк і пес породи чорний тер'єр із «серіальним ім'ям» Морда. «Василь Топтенко здатен на благородні вчинки, навіть якщо вони шкодять йому самому. Мій персонаж – не супермен, а звичайна людина, саме цим він мене й зацікавив, – розповів зірка серіалу «Топтун» Михайло Кукуюк.У цьому образі багато чоловіків впізнають себе».

Коли актор готувався до цієї ролі, то багато рис характеру спостерігав у звичайних людей, які намагаються жити по совісті, здійснюють подвиги, але не хизуються ними.

«Це лікарі, які побачили жах, що зараз коїться у світі, – сказав Михайло Кукуюк. – Це ті чоловіки, які пройшли пекло на сході, але залишилися людьми».

Не обійтися в детективному серіалі без екстремальних ситуацій з бійками, стріляниною та погонями. За словами режисера, буде досить багато сцен у складних локаціях. Однак у 40-серійній картині також є місце гумору та кумедним подіям.

У фільмі також знімуться Олександра Польгуй, Руслан Коваль, Ганна Іванова, Катерина Гулякова, В’ячеслав Вєтковський, Сергій Комаровський, Сергій Дзялик, Любомир Валівоць, Сергій Сміян.

Режисери-постановники – Валерій Рожко, Тарас Рибальченко. Оператори-постановники – Станіслав Власенко, Костянтин Гомон. Продюсери – Олег Рогожа, Армен Тер-Аванесов, Наталія Стрибук, Вікторія Корогод.

Знімальний період триватиме вісім місяців у Києві та Київській області. 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь