Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» працює над новим шоу «Мисливці за дивами»

Тележурнал виходитиме по буднях вранці, а імена ведучих шоу стануть відомі зовсім скоро.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:32, 9 березня 2021

Телеканал «Україна» спільно з продакшн-компанією «Теле Про» розпочав роботу над тележурналом цікавих історій – «Мисливці за дивами». Це абсолютно новий тележурнал, який розповість непересічні, різні за напрямками, масштабами та територією історії, які варті уваги.

Світ наповнений історіями та неймовірними фактами: одні – відомі нам з дитинства, інші – ми відкриваємо для себе в дорослому віці, подорожуючи чи спілкуючись з людьми. Проте є безліч цікавих маловідомих фактів, які здатні розширити кругозір та збагатити внутрішній світ кожного.

«Коли останнім часом ви по-справжньому дивувались? Що нового, неймовірно-прекрасного ви дізнались сьогодні? А якщо я вам скажу, що вже відомо, чому зникали кораблі та літаки у Бермудському трикутнику? Або, що церкви Європи вирішили вибачитись за те, що у Середньовіччя спалювали відьом? Або, наприклад, є у світі хлопчина, який керує справжнім літаком у 7 років? Наші ведучі разом із командою полюють на безліч неймовірних, дивовижних історій, щоб щоранку глядач не тільки дізнавався про нові дива Всесвіту та Планети, а й надихався творчими, науковими і навіть кулінарними надбаннями людства, був упевнений, що дива трапляються з тими, хто в них вірить!» – розповідає керівник проєкту Ірина Сарган.

Назва тележурналу теж була обрана неспроста – ведучі буквально полюватимуть на дивовижні та вражаючі історії і факти з усього світу, щоб розповісти глядачам про глобальні, містичні, технологічні відкриття і дивовижні традиції різних народів.

Імена ведучих шоу «Мисливці за дивами» стануть відомими зовсім скоро. Їхньому «полюванню» допомагатимуть блогери, мандрівники, місцеві жителі різних країн і очевидці різних подій.

Тележурнал виходитиме у будні зранку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь