Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» розпочав зйомки нового україномовного проекту «Лікар Ковальчук»

Сьогодні, 11 квітня, телеканал «Україна» розпочав роботу над багатосерійною україномовною медичною драмою власного виробництва – «Лікар Ковальчук». Головні ролі в серіалі виконають актори Фатіма Горбенко, Сергій Дерев'янко та Олександр Форманчук.

18:49, 11 квітня 2017

Сьогодні, 11 квітня, телеканал «Україна» розпочав роботу над багатосерійною україномовною медичною драмою власного виробництва – «Лікар Ковальчук». Головні ролі в серіалі виконають актори Анастасія Карпенко, Сергій Дерев'янко та Олександр Форманчук.

За традицією, у перший день роботи над картиною команда проекту розбила тарілку з автографами всіх членів знімальної групи.

Головна героїня фільму – успішний кардіохірург Оксана Ковальчук. Після смерті батька, котрий помер через халатність лікарів, вона кілька років розробляла інноваційний проект реформування приймального відділення лікарні. Коли чиновники нарешті дають «зелене світло» її проекту, Оксана кличе з собою колег, один з яких – її колишній чоловік, невролог Борис.

Жінка впевнена, що з Борисом їх пов'язують лише дружні й робочі стосунки, але він налаштований повернути колишню дружину. У цей час у приймальне відділення приїжджає талановитий хірург Максим, перше кохання Оксани. Жінці доведеться працювати в компанії двох колишніх чоловіків. Не всі з оточення Оксани переслідують благородну мету – реформувати приймальне відділення, що допоможе врятувати життя сотень пацієнтів.

За словами виконавиці головної ролі, актриси Анастасії Карпенко, вони напрочуд схожа характером зі своїм персонажем.

«Моя Оксана дуже цілеспрямована, сильна, вольова. Вона бачить сенс у тому, щоб працювати над досягненням своєї мети - реформувати приймальне відділення, змінити його структуру. Мало людей на таке здатні. Вона розуміє, що їй доведеться робити це практично самотужки, але вона не відступає і береться за справу. Мені імпонує Оксана, оскільки ми з нею схожі вольовими якостями, завзятістю і бажанням досягти потрібного результату», - зазначила Анастасія Карпенко.

Режисерами стрічки стали Єва Стрельнікова та Віра Яковенко.

«Ми будемо прагнути створювати найбільш природну обстановку зі справжніми історіями, ставити наших героїв у складні ситуації, знаходити вихід з яких вони будуть життєвими способами. Проходячи через свій досвід, вони підказуватимуть нашим глядачам, як вчиинити в тій чи іншій ситуації», – розповідає Єва Стрельнікова.

За словами Віри Яковенко, кожному глядачеві буде чого навчитися у головної героїні. «Оксана буде не тільки мріяти про реформи у застарілій медичній системі, але й діяти, натикатися на перешкоди, та не спинятися. Це дуже важливий посил для глядачів у нашій країні – зміни можливі, якщо замість пасивного очікування та зневіри кожен робитиме те, що йому до снаги».

У фільмі зіграють актори В’ячеслав Борисенко, Світлана Прус, Ніна Набока, Борисенко Борислав, Катерина Гулякова, Єлизавета Зайцева, Марія Бруні, Дмитро Вівчарюк, Володимир Захаренков, Василь Мазур, Володимир Канівець, Генадій Попенко, Юлія Мухригіна, Людмила Ардельян та інші.

Автор сценарію – Алла Сніцар. Режисери – Єва Стрельнікова та Віра Яковенко. Продюсери – Наталія Стрибук, Роман Ткаченко, Сергій Баранов, Ігор Волков.

У стрічці заплановано понад 40 епізодів. Кожна серія – це окрема історія з життя пацієнтів приймального відділення, в якому працюють головні герої.

Серіал знімають у Києві. Виробництвом стрічки на замовлення каналу «Україна» займається кінокомпанія «Panopticum».

Прем'єра стрічки «Лікар Ковальчук» на телеканалі «Україна» запланована на осінь 2017 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь