Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" взяв участь в озелененні Алеї Ветеранів у Києві

Цієї суботи, 18 травня, у Києві на Алеї Ветеранів (біля станції метро "Мінська") відбулася благодійна висадка дерев. Захід став продовженням акції "Сімейні прогулянки з ІНТЕРТОП".

11:22, 22 травня 2013
Цієї суботи, 18 травня, у Києві на Алеї Ветеранів (біля станції метро "Мінська") відбулася благодійна висадка дерев. Захід став продовженням акції "Сімейні прогулянки з ІНТЕРТОП". Телеканал "Україна" взяв безпосередню участь в озелененні Алеї Ветеранів.

Місце для висадки дерев у рамках благодійної акції було обрано шляхом голосування. Зусиллями київських сімей було висаджено близько 300 рослин: сріблясті ялини, смереки, кущі сніжноягідника та кущі форзиції. Гроші на ці рослини були зібрані під час акції "Сімейні прогулянки з ІНТЕРТОП", яка відбулася 20 квітня. Безпосередню участь у висадці рослин брали київські родини, які впевнені: зробити улюблене місто красивішим - дуже просто.

Наступним кроком благодійної ініціативи стане благоустрій доріжками, лавами та елементами ландшафтного дизайну території біля будинку по вул. Тимошенко, 11 - щоб перетворити ще один куточок Київ на приємне місце для сімейного відпочинку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь