Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" візьме участь в озелененні Алеї Ветеранів

Цієї суботи, 18 травня о 12:00, стартує акція з озеленення Алеї Ветеранів у Києві. Ця акція є продовженням благодійної "Сімейної прогулянки з ІНТЕРТОП", яка відбулася 20 квітня.

11:28, 16 травня 2013
Цієї суботи, 18 травня о 12:00, стартує акція з озеленення Алеї Ветеранів у Києві. Ця акція є продовженням благодійної "Сімейної прогулянки з ІНТЕРТОП", яка відбулася 20 квітня. Канал "Україна" запрошує всіх бажаючих взяти участь у висадці дерев.

За результатами акції "Сімейна прогулянки з ІНТЕРТОП" шляхом народного голосування місцем для озеленення було обрано Алея Ветеранів біля станції метро "Мінська" (вул. Тимошенко 9, вільна територія вздовж трамвайних шляхів). У рамках заходу, буде висаджено 200 кущів, 10 блакитних ялин, та 25 смерек. Усі бажаючі можуть приєднатися - і допомогти в озелененні улюбленого міста!

Для учасників заходу з висадки дерев буде проведена лотерея, в якій розіграють сертифікат INTERTOP на пару взуття, а також сувеніри та подарунки від Timberland. Усі учасники отримають у подарунок еко-сумки, а малюки - комплекти "ЄВРО" (кепку, шарф, еко-сумку).

Початок акції з озеленення - о 12:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь