Онлайн

Канал «Україна» представив режисерів-постановників грандіозного шоу «МАСКА»

В активі постановників шоу «МАСКА» - безліч популярних українських і міжнародних шоу.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:45, 12 листопада 2020

На телеканалі «Україна» ані на хвилину не припиняється робота над оригінальним гіпершоу «МАСКА» за ​​всесвітньо відомим форматом The Masked Singer. Масштабний проєкт обіцяє стати найгучнішою подією на українському телебаченні за останні роки, і канал «Україна» готовий назвати імена режисерів-постановників шоу. Їхні імена відомі не тільки в Україні, а й за кордоном. Це Костянтин Томільченко, Олександр Братковський, Сергій Гуман і Ярослав Губський.

В активі постановників масштабного музичного шоу «МАСКА» – безліч найпопулярніших українських і міжнародних шоу. Так, Костянтин Томільченко й Олександр Братковський –  засновники компанії «RED RABBIT ENTERTAINMENT» – протягом багатьох років займаються створенням проєктів з багатомільйонною аудиторією, серед яких популярні телевізійні шоу «Україна має талант», «X-Фактор», «Танцюють всі!», сценічні номери Джамали і MELOVIN на «Євробаченні», театрально-циркові вистави «Вартові мрій», «Дім таємничих пригод», «Winterra. Легенда казкового краю», «Барон Мюнхгаузен», вражаючі постановки на американському шоу «America's Got Talent», «World's Got Talent» у Китаї і в багатьох інших країнах.

Костянтин Томільченко, який також робив постановки для всесвітньо відомого Cirque du Soleil, розповів, як це – готувати номери «не під артиста» і чого очікувати глядачам від української адаптації популярного формату The Masked Singer.

«Це шоу вже стало надзвичайно популярним у всьому світі. І для нашої країни це абсолютно унікальний, оригінальний проєкт. До речі, не думайте, що постановники знають, хто ховається за масками – це невідомо навіть нам! Ми не знаємо, яка знаменитість прихована під костюмом і які у неї здібності. У цьому величезний інтерес, загадки завжди притягують, – переконаний Костянтин Томільченко. – У нашій адаптації буде багато креативу, творчості, новаторського підходу. Ми багато працювали за кордоном, зокрема над проєктами з віртуальною реальністю. Тому в нашу «МАСКУ» внесемо всі ті елементи, які так приваблюють глядачів – яскравий графічний контент, 3D-матрицю, доповнену реальність. До речі, готуємо й унікальну сцену – безумовно, вона перегукуватиметься з форматною, але ми запропонуємо абсолютно автентичне рішення. Загалом – усією країною зануримося в неймовірний світ загадки і перфомансу».

Костянтин та Олександр багато років працюють в парі, тому над оригінальним шоу «МАСКА» також трудитимуться разом. За словами Олександра Братковського, на глядачів чекає небачене раніше як за масштабом, так і за атмосферою шоу, в якому буде багато гумору і таємниць.

«МАСКА» – це телепроєкт, який кардинально відрізняється від інших атмосферою веселощів, непередбачуваності, підходом до того, як глядач спостерігає за «зіркою», і, звичайно, неймовірною загадкою, адже ми щоразу шукатимемо відповідь на запитання: «Хто ж у масці?» – коментує Олександр Братковський.Чесно кажучи, ми намагаємося абстрагуватися від перегляду версій в інших країнах, щоб видати щось абсолютно нове. Думаю, головною зброєю в цьому проєкті для мене буде гумор. Ми працюємо з прекрасною творчою командою, яка допомагає реалізувати і створювати наші найсміливіші ідеї. Що особливо тішить – свобода дій у нас не обмежена, в рамках наших персонажів можна робити практично все!»

Сергій Гуман і Ярослав Губський – друга пара зіркових постановників телепроєкту «МАСКА». Режисери-постановники і засновники продакшена «Luck out club» багато років займаються режисурою і зйомкою відеокліпів, телевізійних і концертних шоу, хореографічних постановок і вистав. За час роботи Сергій та Ярослав співпрацювали з артистами першого ешелону, серед яких: Dan Balan, LOBODA, Макс Барських, Анна Сєдокова та інші.

«Ми зробимо все, щоб глядач був повністю занурений у кожен номер, наші постановки обговорюватиме вся країна! Десь це буде провокація, десь – руйнування шаблонів і стереотипів, – говорить Ярослав Губський. – Упевнений, що «МАСКА» завоює і серця українців. Насамперед це шоу несе позитивну емоцію, що нам, українцям, зараз життєво необхідно».

Постановники обіцяють використовувати новітні мультимедійні технології і втілити в життя найсміливіші креативні рішення.

«Краса здатна змінювати наші емоції та поведінку. У шоу «МАСКА» створюється дуже багато краси. Кожна постановка матиме свою оригінальну історію, естетику та стиль. Це саме те, над чим ми зараз працюємо», – розкриває подробиці Сергій Гуман.

Як повідомлялося раніше, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вразить своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особистості – таємниця, розгадати яку повинні глядачі.

Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь