Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" покаже прем'єру нашумілого бразильського серіалу "Життя, як воно є"

Телеканал "Україна" порадує шанувальників мелодрам бразильською історією про конфлікт поколінь - серіалом "Життя, як воно є".

14:05, 26 липня 2013
Телеканал "Україна" порадує шанувальників мелодрам бразильською історією про конфлікт поколінь - серіалом "Життя, як воно є".

Сентиментальна мелодрама "A Vida da Gente" викликала справжній фурор в Бразилії і тепер доступна для показу в СНД. Першими з історією двох сестер познайомляться телеглядачі нашої країни. Прем'єра першої серії 90-серійного серіалу "Життя, як воно є" відбудеться 12 серпня на каналі "Україна".

"Життя, як воно є" - це сучасна історія про двох сестер, які опинилися в пастці любовного трикутника. На двох їм доведеться ділити свого брата, який для них двох стане чоловіком, та дитину, яка для них двох буде рідною.

У картині, створеній в 2012 році іменитим режисером Жайме Монжардімом, будуть підняті одвічні питання про взаємини батьків та дітей, про почуття обов'язку та про правильний вибір.

"Я люблю телебачення. І мені хочеться залишити свій відбиток у цьому чудовому напрямку роботами, які стануть свого роду культурним внеском у справу моєї країни. Я люблю знімати новели, розповіді, особливо якщо вони можуть змінити звички, створити новий стиль, удосконалювати уявлення про світ, вчити і виховувати", - зізнався режисер Жайме Монжардім.

Головні ролі в серіалі "Життя, як воно є" виконали: Фернанда Васконцеллос, Рафаель Кардосо та Марджорі Естіано.

Також в картині знімалися: Нісетті Бруно, Чіаго Ласерда, Ана Біатріс Ногейра, Пауло Бітті, Даніела Ескобар та інші.

Захоплююча драматична сімейна сага, заплутана історія, непередбачуваний сюжет, життя головних героїв як на долоні, - все це з 12 серпня щодня по буднях на каналі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь