Онлайн

Канал "Україна" покаже прем'єру детектива "Кордон слідчого Савельєва"

Глядачі побачать історію професійного слідчого, який навіть на заслуженому відпочинку зіткнеться з неймовірними пригодами.

19:27, 31 січня 2013
KordonS310У понеділок 4 лютого о 20:50 на телеканалі "Україна" стартує показ 32-серійного детективного фільму "Кордон слідчого Савельєва". Глядачі побачать історію професійного слідчого, який навіть на заслуженому відпочинку зіткнеться з неймовірними пригодами.

Картина українського режисера Сергія Крутіна розповідає про блискучого слідчого Савельєва, який вирішує піти у відставку. Однак його начальник штучно затягує процес підписання рапорту, не бажаючи залишитися без допомоги такого професійного і надійного співробітника. Рішення відійти від справ Савельєв мотивує втомою та проблемами у особистому житті. Після підписання рапорту він їде на батьківщину, в провінційне містечко. Але професія і репутація все ж не дозволяють Савельєву залишитися осторонь: іноді його підключає до розслідувань місцевий прокурор, колишній його однокласник Чераньов. А крім "робочих" пригод на Савельєва очікує ще одна - любовна.

Фільм "Кордон слідчого Савельєва" нараховує 32 серії. Глядачі побачать 16 детективних історій, кожній приділено по дві серії. Головному герою доведеться боротися зі злочинцями, які спробують порушити звичний спокій у тихому містечку. Зйомки картини проходили в Одесі та Степановську.

Головну роль у 32-серійній картині "Кордон слідчого Савельєва" зіграв популярний актор Дмитро Мар'янов. Цікаво, що всі трюки свого героя Мар'янов виконував самостійно. Також у фільмі задіяні відомі актори Михайло Жигалов, Ада Роговцева, Любов Толкаліна, Нонна Гришаєва та інші.

Дивіться 32-серійний фільм "Кордон слідчого Савельєва" на телеканалі "Україна" починаючи з 4 лютого, з понеділка по п'ятницю о 20:50.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь