Онлайн

Канал «Україна» покаже прем'єру фільму «Вір мені»

16:13, 20 вересня 2018

У неділю, 23 вересня, о 16:50 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійного фільму «Вір мені» спільного виробництва компанії FILM.UA та телеканалу.

За сюжетом картини, Інна Литвиненко з сином Микитою приїжджають у невелике містечко. Микита – незадоволений: за останні кілька років це вже четверте нове місто, і мама ніколи не пояснює, навіщо вони весь час переїжджають. Проте, поступово їхнє життя налагоджується: вони знімають житло в симпатичної самотньої жінки Таї, Інна знаходить роботу в квітковому магазинчику, а Микита йде в школу і записується до футбольної секції.

Тая випадково знаходить серед речей своєї квартирантки паспорт на ім'я Тетяни Корнєєвої з фотографією Інни. І за дивним збігом обставин у свіжій газеті Тая бачить оголошення про те, що якась Тетяна Корнєєва розшукується у зв'язку з відкриттям спадщини. Через кілька днів у місто приїжджає програміст Олексій. Знайомство Інни з чоловіком переростає в глибоке почуття, та вона й не здогадується, що Олексій приїхав не випадково і він зовсім не той, за кого себе видає.

Режисер-постановник фільму – Ірина Громозда.

«У житті трапляються ситуації, коли люди втрачають віру, опускають руки, опиняючись в глухому куті. Наша історія про надію, про те, як вона змінює реальність. Коли людина вірить, їй зустрічаються люди, які допомагають, і вона вибирається з найбільш складних і безвихідних ситуацій. Саме це відбувається з головними героями. У нас персонажів небагато, але вони яскраві, з драматичною долею. Їм необхідні віра і надія на краще, і вони, звичайно, знайдуть це...», – каже Ірина Громозда.

У фільмі знялися В'ячеслав Довженко, Катерина Рябова, Леся Островська, Данило Лакоза, Дмитро Пчела, Ірина Веренич-Островська, Сергій Комаровський, Дмитро Сарансков, Марина Кошкіна та інші актори.

Автор сценарію – Ліка Турлук. Оператор-постановник – Костянтин Воробйов. Продюсери – Євген Лященко, Віктор Мирський, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець. Зйомки проходили в 2018 році в Києві і Київській області.

Дивіться прем'єру 4-серійного фільму «Вір мені» у неділю, 23 вересня, о 16:50 на телеканалі «Україна».

 

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь