Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» покаже прем'єру фільму «Утрачені спогади»

Дивіться прем'єру чотирисерійного фільму «Утрачені спогади» в суботу, 16 листопада, о 17:00 на каналі «Україна».

17:45, 12 листопада 2019

У суботу, 16 листопада, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра чотирисерійного фільму «Утрачені спогади» виробництва компанії Star Media та каналу «Україна». Це картина про жінку, котра важко переживає смерть чоловіка, і з нею починають траплятись речі, які неможливо пояснити.

Людмила втрачає коханого чоловіка Григорія, який загинув в результаті нещасного випадку, а в день його похорону – ще й пам'ять. Жінка перетворилася на психічно неврівноважену особу, а тепер її ще й підозрюють у вбивстві. Раптова новина про вагітність заганяє Людмилу в глухий кут – вона більш ніж упевнена, що не контактувала з чоловіками після смерті Григорія. Тепер жінці доведеться поринути в глибини похмурої таємниці, пов'язаної з минулим її чоловіка, аби дізнатися правду і повернути «утрачені спогади».

За словами режисера-постановника картини Романа Барабаша, складність реалізації сценарію закладена в самій назві.

«Як акторові зіграти утрачені спогади одного дня зі свого життя? Як режисерові зняти всі ці переживання? Цей найважливіший елемент необхідно донести глядачеві правильно. На ньому будується довіра до персонажів і подій на екрані, – коментує Роман Барабаш. Для переконливості застосовують візуальні та психологічні спецефекти. Завдяки комп'ютерному моделюванню не буде видно кордонів між реальністю та спогадами. Глядачі повністю занурюються у стан співпереживання головній героїні, яка мучиться і страждає, по крупицях відновлюючи події трагічного дня».

Головну героїню виконала акторка Катерина Астахова, відома за роллю Поліни в сазі про кохання «Чуже життя».

«Це дуже складна історія. Моїй героїні не вдасться сховатися від досить дивних обставин, які звалилися на неї. З кожним кроком стає зрозуміло, що все не так однозначно в її долі. Вона заплутується від круговерті нереальних подій і в певний момент перестає розуміти, де фантазії, а де правда, до якої вона так хоче докопатися. Мені було дуже складно існувати в деяких сценах, психологічний надлом моєї героїні зашкалював, хотілося цей її важкий емоційний стан утримати протягом усього знімального процесу», – розповідає акторка.

Також ролі в картині виконали Антон Денисенко, Дмитро Сарансков та інші актори.

Над створенням сценарію працювала група авторів – Марина Шихалєєва, Анастасія Чеховська та Олена Купцова. Оператор-постановник – Дмитро Гаврилюк. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Черняк, Юрій Мінзянов, Влад Ряшин. Виробництвом фільму займалися канал «Україна» і компанія Star Media. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

До речі, вчора на каналі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Повернення» з Ольгою Сумською.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь