Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» покаже прем'єру фільму з Ольгою Сумською в головній ролі

18:08, 17 травня 2018

У суботу, 19 травня, о 17:40 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійної ліричної комедії «Помилковий лист» виробництва компанії Mamas Film Production на замовлення каналу.

Головна героїня фільму Аня працює архітектором у великій компанії, мріючи обійняти посаду старшого архітектора. Та на шляху до підвищення стоїть сувора і прискіплива начальниця Світлана: та завалює презентацію проекту, який Аня готувала для керівництва. Дівчина розуміє, що з такою начальницею їй буде непросто. Світлана готується до весілля, і Аня сподівається, що, можливо, ця подія відволіче начальницю від роботи і вічних причіпок.

Але в особистому житті Ані теж очікуються зміни: її роман, який нещодавно закрутився, розривається, коли вона бачить свого хлопця з іншою. Подруга Ані підбиває її написати викривальний лист невірному хлопцеві й виговоритися. Склавши послання, дівчата відправляють його електронною поштою, але допускають в адресі помилку. І викривальний лист приходить до зовсім незнайомої для Ані людини – молодого композитора на ім'я Павло, який за іронією долі виявляється нареченим її начальниці Свєти.

У фільмі знялися актори Єлизавета Фалей, Дарія Трегубова, Ольга Сумська, Олександр Ведменський, Євгенія М'якенька й інші.

Режисер картини – Ігор Забара.

«По-перше, відзначу чудовий акторський склад. Я дуже гордий, що в нас були такі артисти – Ольга Сумська, Даша Трегубова, Саша Ведменський, Ліза Фалей. Склалася прекрасна компанія, всі актори чудово відтіняли один одного, – каже Ігор Забара. – По-друге, дуже хороший сценарій: вийшла свіжа, зворушлива історія, досить музична. Думаю, глядачам вона сподобається».

Зйомки картини проходили в Києві та Київській області. «Наша основна локація – будинок в Пущі-Водиці. Там у нас стався невеликий казус: ми розбили коптер. Під час зйомки він влетів прямо в будинок, і цієї миті вся група завмерла. Але всі матеріали вдалося зберегти, та й кадри, насправді, вийшли дуже красивими», – розповів режисер.

Виробництвом картини на замовлення каналу «Україна» займалась компанія Mamas Film Production. Автори сценарію – Дмитро Піхур, Юрій Рябченко. Оператор-постановник – Павло Муравйов.

 

Дивіться прем'єру фільму «Помилковий лист» у суботу, 19 травня, о 17:40 на телеканалі «Україна».

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь