Онлайн

Канал «Україна» планує продовження детективу «Специ»

Після успішного показу серіалу «Специ», знятого телеканалом «Україна» спільно з компанією Star Media, канал розпочинає роботу над продовженням детективної історії.

15:59, 27 листопада 2017

Після успішного показу серіалу «Специ», знятого телеканалом «Україна» спільно з компанією Star Media, канал розпочинає роботу над продовженням детективної історії.

Детектив «Специ», який виходив у будні з 6 по 22 листопада о 21:00, став найкращим праймовим серіалом осені на українському телебаченні**. Частка найуспішнішої серії склала 22,15% за аудиторією 18+** і 15,91% за аудиторією 18-54*.

У кульмінаційних моментах фільму частка досягала 28% за аудиторією 18+** і 20,9% по аудиторії 18-54*.

В середньому, кожну серію серіалу бачили понад 4 млн*** осіб, а всього за розслідуваннями «Спеців» спостерігали 15,5 млн*** глядачів каналу «Україна».

«Ми довго й з великою віддачею працювали над серіалом «Специ» і, звичайно, раді тому, що глядачі оцінили наші зусилля, – говорить головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва каналу «Україна» Наталя Стрибук. – Це перший праймовий детективний серіал власного виробництва каналу «Україна» і, починаючи розробку історії, ми припускали, що не обмежимося одним сезоном. Зараз, після того як перші 20 серій «Спеців» з успіхом пройшли в ефірі, маючи відгуки наших глядачів і запит на продовження, ми вже розпочали роботу над другим сезоном з улюбленими героями та новими детективними справами».

Нагадаємо, прем'єра детективного серіалу «Специ» відбулася в ефірі каналу «Україна» 6 листопада о 21:00. Перші дві серії картини цього літа були представлені на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі в секції «Серіали!» і викликали великий інтерес у глядачів. У серіалі знялися актори Яна Соболевська, Олексій Морозов, Віталій Салій, Костянтин Корецький, Сергій Сипливий, Шорена Шонія, Паша Лі, Наталя Доля, Дмитро Чернов, Ігор Петрусенко, Сергій Солодов, Ксенія Данилова, Людмила Ардельян та багато інших.

Сюжет картини «Специ» розвивається навколо роботи експертів-криміналістів, які розкривають найбільш неординарні злочини. Андрій Макаров – керівник команди та справжній спец: розумний, з блискучою освітою, вкрай уважний до деталей. У нього в підпорядкуванні такі ж як і він фахівці – комп'ютерний геній Стас, оперативники Киценко та Щеглов, експерт, який досліджує причини злочинності, Ройзман і допитлива практикантка Леся. У зв'язці з Макаровим працює ще слідчий МВС Богдана Ковальська. Вони могли б стати парою і в реальному житті, але зараз ні Андрій, ні Богдана не готові відкритися новим почуттям.

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка «50 тис.+».
** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка «50 тис.+».
*** Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка «Вся Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь