Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» відкриває новий сезон «Історії одного злочину»

У новому сезоні на глядачів чекає ще більше заплутаних та інтригуючих розслідувань, таємниць та неочікуваних сюжетних ліній.

16:12, 13 жовтня 2017

17 жовтня о 16:00 стартує другий сезон проекту власного виробництва каналу «Україна» «Історія одного злочину». У новому сезоні на глядачів чекає ще більше заплутаних та інтригуючих розслідувань, таємниць та неочікуваних сюжетних ліній.

Кожна серія документального детективу – реальна кримінальна справа, яка розповідає про розкриття конкретного злочину. Глядачі матимуть змогу побачити архівне оперативне відео, фотоматеріали, документи, записи слідчих експериментів, які використовуються в проекті.

Допомогти розібратися в ході розслідувань, глядачам допоможе ведуча проекту Олександра Соколовська.

«Другий сезон проекту «Історії одного злочину» — це п'ятдесят життєвих реальних історій українців, — розповідає Олександра Соколовська. — Вони драматичні, зворушливі, часом шокуючі. І це дійсно найгучніші кримінальні розслідування в українській криміналістиці. Дізнавшись подробиці наших історій, я вкотре переконуюсь: людські долі - це те, що завжди чіпляє за душу. Ми відтворюємо в проекті такі ситуації та такі людські метаморфози, про які тільки кіно і знімати. Цей сезон буде дуже захоплюючим!»

Експерти проекту - Валерій Кур, Руслан Сушко, Володимир Поліщук - колишні співробітники МВС України, досвідчені слідчі, які брали безпосередню участь в операціях, затримували злодіїв та розкривали складні справи. Вони зможуть професійно пояснити обставини та причини злочину, вибудувати ланцюг подій, дати свою експертну оцінку.

«Історія одного злочину» – це реконструкції гучних злочинів вітчизняної криміналістики. В об'єктиві проекту найзаплутаніші справи нашої країни з часу Незалежності й до сьогодні.

Дивіться «Історію одного злочину» з вівторка по п'ятницю о 16:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь