Онлайн

Канал «Україна» розпочинає підготовку другого сезону гіпершоу «МАСКА»

Творці проекту вирішили - другому сезону гіпершоу «МАСКА» бути!

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:49, 12 квітня 2021

Грандіозне шоу «МАСКА» на каналі «Україна» стало справжньою сенсацією на українському телебаченні. Кожен випуск проєкту бив усі рекорди популярності і збирав біля екранів телевізорів, а також на YouTube-каналі шоу мільйони глядачів, які з цікавістю розгадували замаскованих у неповторних костюмах знаменитостей. Понад 14 мільйонів українців подивились «МАСКУ» по телевізору*, а всі публікації на YouTube-каналі шоу до фіналу зібрали понад 31,5 мільйонів переглядів.** Хоча гранд-фінал тільки-но відгримів в ефірі каналу «Україна», глядачі вже залишили тисячі коментарів із проханням продовжити шоу на другий сезон. Тому творці проєкту прийняли рішення – другому сезону гіпершоу «МАСКА» обов’язково бути!

«Мільйони глядачів, затамувавши подих, спостерігали за непередбачуваними перипетіями першого сезону найбільш таємничого шоу телебачення «МАСКА». Ми інтригували, заворожували і змушували серця мільйонів прихильників проєкту битися частіше. Звичайно, ми не можемо залишити наших любих глядачів без їхнього улюбленого шоу, тому зустрінемось у другому сезоні «МАСКИ»! Ще більш сенсацій, загадок і відкриттів – обіцяю, це буде феєрично!» – інтригує ведучий гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Команда проєкту вже працює над неймовірними образами для другого сезону. Наразі тривають активні обговорення, які маски візьмуть у ньому участь. Серед претендентів: Акула, Фенікс, Фурія, Картопля, Жирафа, Робот, Гуманоїд, Пальчик, Котик, Мавка і навіть Колода. Також канал «Україна» пропонує своїм глядачам долучитися до створення фантастичних образів. Можливо, саме вашу маску ми побачимо у другому сезоні гіпершоу. Надіслати свої ескізи можна на електронну адресу casting@trkua.tv

А поки команда художників з костюмів працює над новими образами, телеканал «Україна» проводить голосові проби потенційних учасників другого сезону. В ефірі спецвипуску проєкту «МАСКА», в якому творці розкривали таємниці улюбленого шоу, з’явився перший зірковий учасник нового сезону. У нього ще немає костюма і навіть імені, тому поки організатори назвали його Фаворитом. Та вже зараз глядачі мають можливість переглянути його перший виступ і висувати свої версії, хто там може бути. 

Шоу «МАСКА» на каналі «Україна» стало найпопулярнішою розважальною програмою року на українському телебаченні***. Охоплення всіх випусків шоу в ефірі каналу «Україна» досягло 14,5 млн.  глядачів*. За аудиторією 18+ (міста 50 тис.+), середні показники шоу становили: частка (shr%) – 23,72%, рейтинг (rat%) – 8,92%, піковий показник частки сягнув 36,94%****.

Чекайте другий сезон найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі великих подій – каналі «Україна».

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь