Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" розпочав підготовку другої частини сенсаційного дослідницького проекту "ДНК-портрет нації"

Телеканал "Україна" розпочав зйомки другої частини унікального масштабного дослідницького проекту "ДНК-портрет нації - 2".

14:29, 30 травня 2013
Телеканал "Україна" розпочав зйомки другої частини унікального масштабного дослідницького проекту "ДНК-портрет нації - 2".

"ДНК-портерт нації - 2" стане продовженням першої частини проекту, який транслювався в ефірі каналу "Україна" у листопаді 2012 року та відкрив нові факти про походження українців.

На протязі декількох місяців знімальна група телеканалу збирала ДНК-тести у мешканців по всій Україні. Отриманий генетичний матеріал був відправлений в одну з кращих ДНК-лабораторій, якою керує вчений-генетик зі світовим ім'ям Пітер Форстер.

Результати проекту виявилися досить сенсаційними: як з'ясувалося, кожен п'ятий мешканець нашої країни має трипільське походження, а кожен другий українець носить у собі хромосому, яка ріднить його з аріями. Однак, експерти встановили, що існує ще один древній етнос, нащадків якого на території сучасної України ще більше. І головні представники цього етносу... українські ЖІНКИ! Чию саме хромосому носять в собі сучасні українки - у першій частині фільму так і залишилося загадкою.

Ігор Золотаревський, директор департаменту інформаційного мовлення телеканалу "Україна": "Результати досліджень, які ми отримали у першій частині проекту "ДНК-портрет нації" виявилися приголомшливими. Але, висновки, які ми зробили про походження української нації, стосуються загалом чоловіків. Жінки, за результатами наших досліджень, виявилися представницями більш давнього етносу, який як мінімум в три рази старший чоловіків. Саме жінок можна вважати справжнім корінним населенням України. Тому, у другій частині ми будемо шукати відповідь на питання, яке так і залишилося невирішеним: представниці якого древнього народу були прародительками сучасних українок?"

За результатами дослідження, отриманими під час підготовки першої частини проекту "ДНК-портрет нації" з'ясувалося, що предки сучасних українок прийшли на ці землі приблизно на 20 000 років раніше, ніж трипільці. З точки зору генетики, українки успадкували гени окремого, ще більш давнього народу. Звідки прийшли жінки-прародительки сучасних українок? Нащадками якого стародавнього етносу є представниці прекрасної половини українського народу? Відповіді на ці та багато інших питань глядачі зможуть дізнатися з другої частини проекту "ДНК-портрет нації - 2", прем'єра якого відбудеться в новому осінньому телесезоні 2013-2014 рр. в ефірі телеканалу "Україна".

Нагадаємо, прем'єра першої частини унікального дослідницького проекту "ДНК-портрет нації" пройшла 8 листопада 2012 з часткою 14,53%* і рейтингом 4,84%* за аудиторією 18+ та з часткою 13,28**% і рейтингом 4,1**% за аудиторією 18-54.

* Розрахунок показників здійснений для населення віком старше 18 років, «міста 50 тис. чол. +". Дослідження телевізійної аудиторії здійснюють GfK Ukraine і "Комунікаційний альянс", дані надані телеканалом "Україна". Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK. Попередні показники надані на 9 листопада 2012.

** Розрахунок показників здійснений для населення віком 18-54 роки, "міста 50 тис. чол. +". Дослідження телевізійної аудиторії здійснюють GfK Ukraine і "Комунікаційний альянс", дані надані телеканалом "Україна". Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK. Попередні показники надані на 9 листопада 2012.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь