Онлайн

Телеканал «Україна» – улюблений канал українців у листопаді

За аудиторіями 18+ (50 тис. +), 4+ (Вся Україна) як у будні, так і у вихідні.

15:10, 4 грудня 2019

За підсумками листопада 2019 року, телеканал «Україна» утримує першість серед вітчизняних телеканалів за аудиторіями 18+ (50 тис. +), 4+ (Вся Україна) як у будні, так і у вихідні.

За аудиторією 18+ (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 15,96%**, рейтинг (rat, %) – 2,76%**. За аудиторією 4+ (Вся Україна): частка – 15,50%***, рейтинг – 2,63%***.

Складовими успіху каналу «Україна» стали прем’єри праймових серіалів та міні-серіалів вихідного дня, покази улюблених проектів.

Так, 19 листопада суспільно-резонансний проект «Головна тема» відзначив два роки успіху в ефірі каналу «Україна». За цей час вийшло 80 випусків програми, в центрі уваги яких були звичайні українці та їх життєві ситуації. Проект змінив ставлення героїв до ситуації, допоміг знайти шляхи вирішення непростих проблем. За два роки в ефірі «Головну тему» переглянули понад 25 млн глядачів***.

Велику популярність глядачів здобув також проект «Зірковий шлях» з ведучими Альоною Вінницькою та Тімуром Мірошниченком. На честь свого 5-річчя проект влаштував грандіозну вечірку «Ніч химер» та відзначив здобутками найяскравіших представників українського  шоу-бізнесу. Лише у листопаді «Зірковий шлях» переглянули понад 10 млн глядачів***.

З успішними показниками дивлення завершився серіал «На твоєму боці», знятий за турецьким форматом «D» і «Ціна пристрасті». За напруженим розвитком подій кримінальної мелодрами пильно спостерігали глядачі як в ефірі, так і Інтернеті. За весь час показу серіал зібрав середню частку 12,31%*, рейтинг 3,52%* за аудиторією 18-54 (50 тис.+), і частку 21,59%**, рейтинг 7,75%** за аудиторією 18+ (50 тис.+) і здобув прихильність 14,25 млн українців***. Зокрема, на YouTube-каналі серіал зібрав понад 18 млн переглядів.

З 25 листопада в ефір каналу «Україна» повернулась медична драма «Черговий лікар» (виробництво FILM.UA). Прем’єрні серії шостого сезону переглянули 5 млн глядачів***.

Також великий інтерес глядачів викликали й інші прем’єри праймових серіалів та кінопоказів вихідного дня. Так, 8-серійна мелодрама «Повернення» (виробництво компанії «Фільмстрім» і Vileton Films) зібрала аудиторію 9,82 млн глядачів***, картина «Німа» (виробництво «Mamas Film Production») отримала аудиторію 6,80 млн глядачів***, фільм «Суддя» (виробництво «Mamas Film Production») – 9,69 млн глядачів***, «Утрачені спогади» (виробництво «Star Media») – 7 млн глядачів***.

Беззаперечним лідером інформаційного мовлення серед широкої аудиторії були новини «Сьогодні» 15:00/19:00/23:00. Протягом місяця випуски програми «Сьогодні» зібрали біля екранів аудиторію 11,4; 17,5; 10,0 млн українців відповідно***.

Традиційно популярним проектом серед глядачів був «Ранок з Україною». Проект лідирував у своєму слоті серед інформаційно-розважальних проектів, зібравши частку 14,21%** за аудиторією 18+ (50 тис.+). Свій день з ранковим шоу розпочинали 9 млн українців***

Улюбленими програмами глядачів також були футбольні матчі. За відбірковим поєдинком на Євро-2020 між національними збірними Сербії та України, який закінчився нічиєю, спостерігали 5 млн глядачів***.

Лідером глядацьких уподобань канал «Україна» зробили ранкові, денні та праймові проекти власного виробництва («Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою»**/***, «Головна тема» з Оленою Кот**/***, «Зірковий шлях»*/**/***, «Свекруха чи невістка»*/**/***, «Контролер»*/**/***, «Історія одного злочину»*/**/***, «Говорить Україна»**/***, «Гучна справа»**/***), які за підсумками листопада отримали першість у своїх слотах.

 

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".
** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".
***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна"
Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 3 листопада 2019 року – фінальні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь