Онлайн

Канал «Україна» – лідер глядацьких симпатій липня

За підсумками липня 2020 телеканал «Україна» є улюбленим каналом українців. Він утримує першість серед ТОП-6 вітчизняних каналів за основними аудиторіями.

19:25, 5 серпня 2020

За аудиторією 18-54 (50 тис.+)* частка (shr,%) каналу «Україна» у липні становила 9,80%, рейтинг (rat,%) – 1,05%. За аудиторією 18+ (50 тис.+)** частка була 14,18%, рейтинг – 2,06%, а за аудиторією 4+ (Вся Україна)*** частка – 12,31%, рейтинг – 1,59%.

Складовими успіху каналу в липні стали проекти його власного виробництва.

Так, проект «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим став лідером свого слоту. За аудиторією 18+(50 тис.+) ток-шоу зібрало частку 17,18%. В цілому за не простими історіями проекту біля екранів телевізорів спостерігали понад 11 млн глядачів***.

Традиційно лідерами інформаційного мовлення серед широкої аудиторії були новини «Сьогодні». В липні аудиторія денних, праймових та вечірніх випусків «Сьогодні» становила  8,48 млн, 10,55 млн, 8,41 млн глядачів***, всі вони були лідерами своїх слотів за основними аудиторіями.

Популярність серед глядачів також здобули проекти денного показу. Так, скріптед-реаліті «Реальна містика» було лідером свого слоту за трьома основними аудиторіями. Частка проекту за комерційною аудиторію становила 10,35%, а сумарна аудиторія дивлення досягла майже 8,5 млн глядачів***. Детективні історії «Агенти справедливості» (виробництво продакшн «Теле Про») також відбулися в ефірі з високими показниками. Проект отримав лідерство у своєму слоті за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) частка була 12,51%. В цілому випуски проекту подивилися понад 6 млн глядачів***.

Улюбленим ранковим шоу українців був проект «Ранок з Україною». За аудиторією 18+ (50 тис+) програма здобула перше місце в інформаційно-розважальному жанрі, отримавши частку дивлення 11,67%. Аудиторія популярного ранкового шоу становила майже 6 млн глядачів***.

Також складовими успіху каналу «Україна» стали й інші ранкові, денні та праймові проекти власного виробництва («Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою»**/***, «Контролер»**/***, «Гучна справа»**/***).

Аби  надалі утримувати прихильність свого глядача, в липні канал «Україна» почав активну роботу над підготовкою нового масштабного проекту «Маска», який є адаптацією світового бестселера The Masked Singer. А також працював над концертом «З Днем народження, Україно!», який пройде у форматі відео-подорожі країною, гідами в якій будуть кращі українські артисти, та знімав нові захоплюючі серіали, які українці побачать в новому телевізійному сезоні.

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".
** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".
***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна"
Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 3 серпня 2020 року – попередні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь