Онлайн

Канал «Україна» - канал №1 в листопаді

Складовими успіху каналу в листопаді були прем'єри серіалів, новини «Сегодня» і популярні проекти власного виробництва.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:45, 3 грудня 2020

За підсумками листопада 2020 року, канал «Україна» утримує лідерство серед вітчизняних телеканалів за широкою аудиторію.

За аудиторією 18+ (50 тис.+) частка (shr,%)** каналу «Україна» становила 12,73%, рейтинг (rat,%) – 2,26%, а за аудиторією 4+ (вся «Україна»)*** частка була 11,75%, рейтинг – 1,95%.

Складовими успіху каналу у листопаді були прем’єри серіалів, спецпрограмування новин «Сьогодні» та дивлення популярних проєктів власного виробництва.

19 листопада суспільно-резонансний проєкт «Головна тема» з Оленою Кот відзначив 3 роки в ефірі. За цей час програма здобула прихильність 26 мільйонів українців*** і стала найпопулярнішим соціально-публіцистичним проєктом на вітчизняному телебаченні. Лише у листопаді випуски «Головної теми» подивились 7 млн глядачів***.

Кращою програмою серед проєктів інформаційного мовлення, за широкою аудиторією, були новини «Сьогодні». На початку листопада «Сьогодні» активно висвітлювали 59-ті президентські вибори у США. Команда новин у складі якої були ведучі Ігор Пупков, Олена Кот та кореспонденти, аби стежити за перебігом голосування та першими повідомити глядачам результати президентських перегонів, відправилась до Америки, де розгорнули спеціальні студії у різних куточках США й робили прямі включення зі штабу Дональда Трампа й Джо Байдена. За підсумками місяця, аудиторія денних, праймових та вечірніх випусків «Сьогодні» становила 8,1 млн, 12,97 млн, 6,47 млн глядачів***, всі випуски були лідерами своїх слотів за широкою аудиторією**.

28 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору на каналі відбулась прем’єра фільму «Ціна правди» про долю британського журналіста Гарета Джонса, який першим у західній пресі розповів правду про сталінську дійсність та Голодомор 1932-1933 років. Стрічку, що заснована на реальних подіях, переглянули 2,5 млн українців***.

Також на каналі «Україна» вийшов перший український серіал про рятувальників «Виклик». Серіал створений у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Фільм виробництва продакшн-компаній IVORY films і «Теле Про» отримав високу увагу глядачів. Прем’єрні серії, в основі кожної з яких – реальні життєві ситуації та операції порятунку, стартували з часткою 8,17%, рейтингом 1,56% за аудиторією 18-54 (50 тис.+) і часткою 12,59%, рейтингом 3,69% за аудиторією 18+ (50 тис.+). Аудиторія перших серій серіалу становила 2 979 596 млн глядачів***.

У листопаді відбулась прем’єра другого сезону серіалу «Відважні» (виробництва Film.ua) про боротьбу з домашнім насиллям. Завдяки виходу першого сезону на екрани вдалося надати допомогу майже 3 тисячам постраждалим, адже саме стільки звернень надійшло від жінок на Національну гарячу лінію Громадської організації «Ла-Страда». За непростими історіями «Відважних» у нових серіях спостерігали 9 666 829 млн глядачів***.

Крім того, кіносеріальну лінійку каналу доповнили прем’єри праймових серіалів «Шуша» та «Мавки» виробництво продакшн-компанії Star media. Детективну мелодраму «Шуша» подивилися 9 398 308 млн глядачів***. Аудиторія фільму «Мавки», заключні серії якого вийдуть у грудні, була 8 145 672 млн глядачів***.

Кінопрем’єри вихідного дня – «Перекладу не потребує» (виробництва Star media), «Сімейний портрет» (Filmstream), «Тінь минулого» (Filmstream) зібрали біля екранів 4 893 450 млн, 5 384 129 млн, 5 657 665 млн глядачів***.

Крім цього, в листопаді канал «Україна»  продовжував транслював відбіркові поєдинки Ліги націй. Так, футбольний матч між національними збірними України – Німеччини переглянули 2,43 млн глядачів***.

У листопаді популярністю глядачів користувалися й інші проєкти каналу «Україна»: («Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою»**/***, «Говорить Україна»**/***, «Гучна справа»**, «Ранок з Україною», «Зірковий шлях»** , «Реальна містика»*/**/***, «Історія одного злочину»**/***, «Контролер»**/***), які за підсумками місяця отримали першість у своїх слотах.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь