Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" і газета "Сегодня" проводять спільну промо-акцію

Телеканал "Україна" і газета "Сегодня" проводять спільну промо-акцію, приурочену до старту в ефірі каналу циклу "Великі мрійники".

19:23, 18 листопада 2013
Телеканал "Україна" і газета "Сегодня" проводять спільну промо-акцію, приурочену до старту в ефірі каналу циклу "Великі мрійники".

Прем'єра "Великих мрійників" відбудеться в ефірі телеканалу "Україна" у січні 2014 року. Читачі газети "Сегодня" отримують унікальний шанс побачити одну з серій циклу до його офіційної прем'єри. Для цього необхідно c 18 листопада до 14 грудня зібрати 11 фрагментів біографії одного з героїв "Великих мрійників" — Леонардо да Вінчі. Ці фрагменти можна буде обміняти на гарантований приз — диск з однією з серій циклу "Великі мрійники", присвячений Леонардо да Вінчі.

Старт акції підтримується зовнішньою рекламою, промо-роликами в ефірі телеканалів "Україна", "НЛО TV", "Донбас", "34 канал", "Сігма", рекламними розміщеннями в метрополітені, роликами на радіостанціях, а також публікаціями в газеті "Сегодня".

Нагадаємо, цикл "Великі мрійники" представить глядачам неймовірні історії життєвого шляху людей, які залишили помітний слід в історії: Архімеда, Леонардо да Вінчі, Жуля Верна, Костянтина Ціолковського, Ніколи Тесли.

Дивіться "Великих мрійників" у січні 2013 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь