Онлайн

Канал "Україна": Альона Вінницька та Руслана Писанка виявилися родичками

Абсолютно несподівано для себе співачка Олена Вінницька та акторка Руслана Писанка з'ясували, що вони є... практично сестрами!

13:09, 9 листопада 2012
Абсолютно несподівано для себе співачка Олена Вінницька та акторкаРуслана Писанка з'ясували, що вони є... практично сестрами!

Ще влітку дівчата взяли участь у зйомках унікального дослідницькогопроекту телеканалу "Україна" - "ДНК-портрет нації", телевізійнапрем'єра якого відбулася 8 листопада. Разом з ученими-генетиками творчагрупа проекту провела масштабне генетичне дослідження українців, вякому взяли участь не тільки звичайні українці, але й зірки: ОлегСкрипка, Василь Вірастюк, Руслана Писанка, Олена Вінницька та інші. Врезультаті цього телевізійного експерименту з'ясувалося дуже багатоцікавих і навіть сенсаційних речей про походження української нації.Наприклад, те, що геном українських чоловіків можна простежити всьоголише на кілька тисяч років назад, тоді як корінні українки набагатораніше жили на цих землях. Представниці прекрасної статі старшіукраїнських чоловіків як мінімум в три рази. Народ, до якого належатьукраїнки прийшов на ці землі за 20 000 років до трипільців.

Крім таких глобальних висновків про українців, телевізійний експериментпідніс й інші сюрпризи. Результати ДНК-тестів для Руслани Писанки таАльони Вінницької виявилися несподіваними ще й з іншого боку:з'ясувалося, що вони - генетичні сестри. Їх ДНК в досить схожі, а цеозначає, що вони колись мали спільну праматір. Зірки були дужездивовані і, спочатку, навіть не повірили, поки їм не показали їхгенетичні карти, які чітко вказували на їх ДНК-спорідненість.
Як виявилося, і Олена, і Руслана, належать до одного з найбільшпоширених і найбільш древніх етносів, однак, до якого саме - вчені покине можуть встановити.

Альона Вінницька, співачка, учасниця проекту "ДНК-портрет нації": "Підчас зйомок проекту учасників чекали сюрпризи. Особисто мене здивувалагенетична спорідненість, яка відкрилась, з людиною, яка мені завждибула дуже симпатичною - Русланою Писанкою. Звичайно, це дуже цікаведослідження. По-перше, це чудова ідея - дізнатися, звідки ж пішлиукраїнці і хто ж ми такі. А по-друге, "ДНК-портрет нації" -документальне кіно, і суто український проект. На жаль, в Україні покищо мало знімають фільмів такої ж високої якості".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь