Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Камалія зізналася, що на день народження отримала від чоловіка мільйон євро

За словами співачки, вони з чоловіком дуже переживають через війну в Україні та переймаються долями людей, які залишились буквально без нічого. Тому вони вирішили допомогти переселенцям з України адаптуватися за кордоном.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:22, 23 травня 2022

В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», співачка Камалія розповіла, на що витрачає величезну суму, подаровану чоловіком їй на день народження.

За словами співачки, вони з чоловіком дуже переживають через війну в Україні та переймаються долями людей, які залишились буквально без нічого. Тому вони вирішили допомогти переселенцям з України адаптуватися за кордоном.

«Захур подарував мені на день народження більше мільйона євро: на витрати, які зараз йдуть на будування, реконструкцію колишніх учбових закладів. Спеціально будується житло для 750 український сімей, біженців із гарячих точок. Він такий внесок зробив. Це найкращий для мене подарунок, тому що я можу подарувати людям радість», – зазначила Камалія у розмові з журналістом каналу «Україна».

Співачка постійно зустрічається з людьми, які втратили в Україні все, що мали, і зараз живуть у таборах для біженців. Вона розуміє, наскільки складно людям перебувати в чужій країні.

«Вони зовсім розгублені, їм всім дуже хочеться додому. Багато людей повертаються в Україну, тому що не витримують. І моя ціль – створити якомога більш комфортні умови для наших біженців, щоб вони почувалися, як удома. Тому зараз ми будуємо 3 будинки в Німеччині. Там працюватимуть дитячі садочки, буде школа для учнів 1-12 класів, де викладатимуть українські вчителі. Також там працюватимуть два психологи. Щомісяця на підтримку, охорону, харчування, комунальні послуги буде витрачатися близько півмільйона євро», – розповіла артистка в ефірі програми «Зірковий шлях».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь