Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Камалія зізналася, що їй нема куди забрати маму з Києва

За словами співачки, коли розпочалася повномасштабна війна, вона одразу ж запропонувала матері поїхати з нею за кордон, проте та відмовилася та залишилася у Києві.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:15, 24 травня 2022

В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», співачка Камалія зізналась, чому вона не може забрати своїх маму й батька за кордон, а також розповіла, як пережила страшні дні, коли не могла вийти на зв’язок з рідними, які були в окупації.

За словами співачки, коли розпочалась повномасштабна війна, вона одразу запропонувала матері поїхати з нею за кордон, однак та відмовилась і залишилась у Києві. Зараз же її мама страждає від депресії, від того, що самотня і не має можливості бачити свою доньку та внуків.

«Їй нема куди приїхати. Нас тут 16 людей, і немає місця зовсім. Ми живемо не в себе в будинку, а в доньки і сина Захура від першого шлюбу. Тут ще й Захура родичі, які 8 років тому тікали з Донецька до Києва, а коли і там почалась війна – сюди. Тепер вони з нами тут, у Лондоні. У нас тут дуже багато людей. Коли я виїжджала з України, просила маму їхати зі мною. Але вона упиралась, казала, що нікуди не поїде. Мовляв, в Україні вона народилась і виросла, це її країна. І як буде вмирати – то вдома», – поділилась Камалія у розмові з журналістом каналу «Україна».

Складна ситуація і з батьком співачки, який залишився у Чернігові. Камалія хотіла забрати з собою і його, але він також упирався, і весь цей час був у Чернігові.

«Він там пережив весь цей жах. Навпроти в будинок влучила ракета, і все просто посипалось. Його це не налякало. У моєї двоюрідної сестри така ж ситуація з її батьком: нікуди – і все. Вони пережили окупацію. І коли наші організували зелений коридор, ми наполягали, щоб вони виїжджали, але вони категорично не захотіли. Я тут божеволіла, коли 10 днів не могла додзвонитися нікому з родичів із Чернігова. Не могла спати, постійно плакала, бо не знала, що з ними. Але потім, 8 березня, я таки додзвонилась і дізналась, що, Слава Богу, всі живі і здорові. Якось Боженька боронить», – розповіла артистка в ефірі програми «Зірковий шлях».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCLEdUIa-jw2cg4CZhknqJSg/videos

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь