Онлайн
Зірки

Камалія розповіла, на що витрачає тисячі доларів щомісяця

Кінний спорт – один із найелітніших та найдорожчих видів спорту.

17:45, 3 липня 2020

Співачка Камалія обожнює кінний спорт. Та задоволення це недешеве. У програмі «Ранок з Україною» з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем на каналі «Україна» артистка розповіла, як у неї з’явився перший спортивний кінь та розкрила розцінки на скакунів.

Кінний спорт – один із найелітніших та найдорожчих видів спорту. Співачка Камалія займається кінною виїздкою. У цьому виді змагань оцінюють уміння коней рухатися в різному темпі. Артистка з цим благородним видом спорту вже давно на «ти».

«Я сіла в сідло у 18 років. Це було моєю мрією дитинства. Я завжди поклонялася цим граційним тваринам, – розповіла Камалія у програмі «Ранок з Україною» та пригадала, як у неї з’явився перший спортивний кінь на ім’я Індиго. – Захур запитав – яка ціна? Але господар сказав, що кінь не продається. На що Захур відповів: «Крім кохання та здоров’я, немає нічого, що не може продатися».

Та цей вид спорту вимагає чималих витрат на утримання коней та амуніцію, у якій виступають спортсмени. А ціна на скакуна починається з кількох десятків тисяч доларів.

«Лоша коштує від 20 тисяч доларів і вище. А якщо це вже класний кінь з хорошим родоводом, то вартість буде від 100 тисяч доларів», – зізналась співачка в ефірі каналу «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь