Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Актуально

Які види страхування можна оформити онлайн

З кожним роком кількість водіїв, які оформляють поліс ОСЦПВ онлайн, зростає.

Марія Синицька Марія Синицька
15:35, 30 грудня 2020

Що таке електронний поліс страхування

Останні роки дуже активно розвивається страхування онлайн. Завдяки діджиталізації сфери документів і послуг, страхування онлайн охоплює все більшу частину ринку. І електронний поліс ОСЦПВ або туристичне страхування онлайн - це вже не щось дивовижне, а цілком буденні речі, якими вже користувався практично кожен українець.

З кожним роком кількість водіїв, які оформляють поліс ОСЦПВ онлайн, зростає. Але попри це, ще не все знають, що таке електронний поліс страхування, і в чому полягає його особливість. Тому давайте розберімось.

Електронний поліс ОСЦПВ, або туристичний, по суті, нічим не відрізняється від паперової страховки. Він також є повністю законним, чинним і має таку ж юридичну силу.

Електронні поліси доступні в різних сферах страхування. Отже, які ж страховки можна оформити онлайн?

Страхування ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ визнаний чинним з 2019 року. Це дуже зручно, адже за відсутність страховки ОСЦПВ водіїв чекає штраф. Це обов'язкове страхування і воно завжди повинно бути в машині. Тому навіть ті водії, які оформили страховку, але забули її вдома або загубили десь в бардачку, отримують штраф. А з електронним полісом ОСЦПВ такого не станеться, адже він завжди доступний на пошті та може зберігатися в телефоні.

Зелена карта на авто

Зелена карта - це міжнародний поліс страхування відповідальності, і він обов'язковий для виїзду за кордон. На жаль, на сьогодні страховка Зелена карта онлайн недоступна. Хоча уряд уже анонсував запуск електронного поліса Зеленої карти та до кінця 2020 року він мав вже набути чинності.

Автосвіт з нетерпінням чекає момент появи електронних полісів Зеленої карти, адже це дозволить оцифрувати великий сегмент страхового ринку і дозволить спростити процедуру оформлення даної страховки. Агрегатор страхових продуктів Ukasko також готовий до впровадження Зеленої карти онлайн, щоб забезпечити своїх клієнтів надійними страховками за найвигіднішими цінами!

Туристичне страхування онлайн

Туристичні електронні поліси з'явилися одними з перших на цифровому ринку. Це також дозволило мандрівникам економити на страховках і підвищити рівень їх відповідальності. Адже туристи при підготовці забували про необхідність оформлення страховки, особливо, після введення безвізового режиму. І згадували про поліси лише на шляху в аеропорт. А електронний поліс для виїзду за кордон можна було оформити навіть в таксі або в поїзді, завдяки чому туристи отримали можливість не нехтувати страхуванням завдяки своїй забудькуватості.

Кожен з описаних вище видів страхування можна оформити онлайн на сайті Ukasko, порівняв ціни від різних страхових компаній і вибрав найвигідніший поліс.

У чому переваги страхування онлайн

Страхування онлайн має велику кількість переваг. Тому не дивно, що паперові поліси вже відживають свій вік і у держави немає в планах продовжувати їх популяризацію. Цілком можливо, що випуск паперових полісів страхування буде припинено. Тому рекомендуємо вам піти назустріч цифровізації та скористатися перевагами онлайн-страхування вже зараз.

1. Зручність

Електронний поліс можна оформити з телефону, ноутбука, комп'ютера або планшета в будь-який зручний час. Для цього не потрібно їхати в офіс страхової компанії. Зберігати та пред'являти страховку можна також в електронному вигляді, наприклад, з екрана смартфона.

2. Швидкість

Оформлення страховки онлайн також відбувається набагато швидше. Розглянемо приклад оформлення ОСЦПВ. Для того, щоб оформити поліс ОСЦПВ, водієві більше не потрібні послуги страхового агента. Він може скористатися агрегатором цін Ukasko, ввести свої дані в калькулятор ОСЦПВ і самостійно розрахувати вартість страховки.

І навіть надто. Його вибір не обмежено пропозиціями однієї страхової компанії, як це було б при оформленні оффлайн. На сторінку результатів виводяться пропозиції від самих надійних страхових компаній України, з повною інформацією як про страховика, так і про поліси. І людина сама може порівняти ціни та опції страховок, вибравши для себе відповідну.

3. Економія

Але головною перевагою страхування онлайн залишається його ціна. Страховки онлайн завжди дешевше, ніж паперові поліси. Відбувається це з кількох причин:

  • Відсутні комісії та націнки;
  • Використання агрегатора Ukasko безкоштовне;
  • Не потрібно платити винагороду страховому агенту;
  • Завжди є можливість оформити страховку за знижкою або з промокодом;
  • У випадку з ОСЦПВ, додаткова знижка 10% закладена у формулу розрахунку електронного поліса.

4. Гарантія автентичності

Ще одним беззаперечним аргументом на користь оформлення страховок онлайн є те, що електронний поліс неможливо підробити. Його унікальний номер формується у внутрішньому єдиному реєстрі, в той час, як паперові поліси активно підробляють шахраї, незалежно від сфери страхування.

5. Простота використання

Електронний поліс зручно зберігати в телефоні. Так він завжди буде біля вас і ви не забудете страховку вдома. Якщо ж з пристроєм, на якому зберігався поліс, щось трапиться, то страховку можна завантажити та роздрукувати необмежену кількість разів. Після покупки електронний поліс приходить на вказану адресу e-mail пошти, а також доступний в особистому кабінеті на Ukasko. Тому його неможливо втратити або пошкодити, як паперовий бланк.

Як бачите, електронні поліси страхування багато в чому перевершують паперові страховки. Вони дешевше, надійніше, зручніше та простіше у використанні. Переконайтеся самі в цьому разом з агрегатором цін Ukasko!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь