Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Як привабити чоловіка: найефективніші методи

15:24, 25 травня 2018

На які тільки хитрощі не йдуть жінки, щоб підкорити серце омріяного чоловіка, а особливо, аби його утримати! Макіяж, педикюр, манікюр, депіляція, фітнес – це лише малий перелік того, що допомагає тримати себе в формі і вигідно виділятися серед інших панянок. Усі ми знаємо, що чоловіки люблять очима, тому вкладаємо багато сил і коштів в свою зовнішню оболонку, але насправді ж цього недостатньо, аби ваш ідеал затримався з вами надовго. Що ж потрібно зробити для того, щоб він бажав бути з вами завжди? 

Активно приділяй йому увагу

Як це виглядає? Іноді це означає більше слухати, аніж говорити. Іноді менше – краще. Якщо в розмові виникає мовчання, його не обов'язково заповнювати монологом. Подивися йому в очі і встанови контакт.

Рухайся граціозно

Те, як ти тримаєшся під час розмови, багато говорить про твої цінності і особливості. Схрести ноги або щиколотки, принаймні, поки ви не познайомитеся ближче. Не сиди як чоловік, інакше і твоя сукня, і підбори не врятують. Чоловіки люблять займати багато простору. Ти правда хочеш з ним конкурувати в цьому? Не забувай про мову свого тіла. Будь жіночною.

Будь прямолінійна, коли відповідаєш на запитання

Якщо він ставить тобі питання, відповідай чесно. Чоловік не хоче, щоб йому доводилося читати між рядків, аби зрозуміти, що ти насправді маєш на увазі. Це мініатюра того, як виглядатиме ваше спілкування в майбутньому. Покажи йому перспективу.

Будь непередбачуваною і в міру таємничою

Звичайно, це чудово, коли жінка сповнена сюрпризів і загадок. Але тільки якщо це приємні сюрпризи, а загадки не напускні. А ще всі дівчата для чоловіків – апріорі загадки! Тому підживлювати нерозуміння жіночої натури зовсім не обов'язково.

Якщо підсумувати, то чоловіки зовсім не проти усіляких жіночих хитрощів. Вони дуже люблять ваші флірт, кокетство, тонке спокушання. Але тільки якщо це все органічно, в міру, без фальші. Тому дівчатам не варто сліпо довіряти порадам з журналів і мережі. Кокетка живе в кожній жінці. І хочеться, щоб вона була унікальною, а не вимученою по інструкції. Природність, щирість симпатій, самодостатність – ось, мабуть, головна зброя спокушання. І це стосується обох статей.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь