Онлайн
Ідеї

Ворожіння на Андрія: як правильно ворожити на імена

У День Андрія Первозванного 13 грудня можна поворожити і дізнатися ім'я судженого

Ольга Козачок Ольга Козачок
21:05, 12 грудня 2020

Ворожіння на Андрія на ім'я судженого

фото: depositphotos

Напередодні Дня святого Андрія, який відзначається 13 грудня, ми розповімо вам про цікаві ворожіння наших прабабусь, завдяки яким вони дізнавалися потенційні імена наших же прадідусів. Адже День Андрія вважався найбільш підходящим для різного роду ворожінь, замовлянь і привороту, які залишаються актуальними і на сьогоднішній день.

Читай також
Гороскоп на 12-13 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 12-13 грудня для всіх знаків зодіаку

  • Як правильно ворожити на Андрія: ворожіння на імена по 12 аркушах

Увечері 12 грудня дівчата готували 12 аркушів паперу, на яких писали чоловічі імена. Один аркуш залишали порожнім. Потім клали їх під подушку, а вранці в День Андрія витягали навмання один із аркушів. Яке ім'я випало – так і зватимуть майбутнього чоловіка. Якщо ж попадався порожній листок – значить, до весілля ще далеко.

  • Як ворожити на Андрія: ворожіння на імена по горіховій шкаралупі

Щоб не чекати довго цілу ніч, а веселіше провести час, дівчата ставили велику миску з водою і пускали в неї горіхові шкарлупки, в яких були вкладені аркуші з чоловічими іменами. Кожна дівчина намагалася подмухати так, щоб до неї припливла шкаралупа. Яке ім'я вона принесе – той і суджений.

Читай також
12-13 грудня – свята, іменини, прикмети

12-13 грудня – свята, іменини, прикмети

  • Як можна ворожити на Андрія: ворожіння на імена по питаннях

У День Андрія 13 грудня дівчата виходили на вулицю і питали першого зустрічного будь-яке чоловіче ім'я. Яке ім'я їм говорили, так і буде зватися майбутній наречений.

  • Як правильно ворожити на Андрія: ворожіння на імена з каблучкою

Каблучка має магічні властивості і може відповідати на хвилюючі питання. На кількох аркушах паперу дівчата писали імена чоловіків, потім їх перевертали написами вниз. Брали каблучку, підвішували її на нитку у вигляді маятника, проводили над аркушами і загадували про свого судженого. Над яким ім'ям каблучка найбільше розгойдувалася, той і є майбутній чоловік.

  • Як поворожити на Андрія: ворожіння на імена по цибулинах

Довге, але надійне ворожіння, за народними спостереженнями. Дівчина брала кілька цибулин і писала на них імена хлопців – потенційних кандидатів на свою руку і серце. Потім цибулини висаджувалися в горщик або ящик із землею і залишалися в теплі. Яка цибулина раніше пустить стрілку, той хлопець і буде судженим.

Дивіться відео про те, наскільки правдиве онлайн-ворожіння:

Читайте, як правильно ворожити на Катерину.

Читайте, які вихідні та святкові дні у грудні 2020 в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь