Онлайн
Здоров'я

Як схуднути назавжди без дієт та обмежень: що таке інтуїтивне харчування

Інтуїтивне харчування – це перша дієта, якої дотримується людина одразу після народження.

10:30, 10 липня 2020

Все більше людей переходять на інтуїтивне харчування, вважаючи його кориснішим за всі інші дієти. Дізнайтеся, що це таке та як почати харчуватися інтуїтивно.

Нагадуємо про правильне харчування на роботі: приклади страв, котрі легко брати з собою.

Що таке інтуїтивне харчування

Інтуїтивне харчування вважають дієтою, котру розробляє сам організм, а тому зникає необхідність будь-яких обмежень у їжі. До інших переваг зараховують відсутність «зривів», очищення шкіри, а також налагодження зв’язку між мозком та організмом. Єдиним недоліком інтуїтивного харчування вважають тривалий час для звикання.

Як схуднути назавжди без дієт та обмежень

фото:depositphotos

Хто придумав інтуїтивне харчування

Інтуїтивне харчування – це перша дієта, якої дотримується людина одразу після народження. У дитячому віці ми плачемо, коли голодні, та посміхаємося, коли наїлися. З часом ми втрачаємо цей природній баланс, тому що вже не здатні правильно сприймати відчуття голоду.

Варто зазначити, що доктор Стівен Хоукс – перша людина, котра «почула» свої природні бажання. Він зумів схуднути на 22 кілограми.

Основні принципи інтуїтивного харчування

·Відсутність обмежень у їжі (раціон залежить виключно від особистих уподобань, котрі ви коригуєте залежно від реакції організму; визначте, після чого відчуваєте важкість і дискомфорт, а після чого – легкість і задоволення).

·Відчуття задоволення від процесу харчування (повна концентрація на повільному пережовуванні кожного шматочка та на своїх відчуттях).

·Відсутність розподілу на корисну та шкідливу їжу (зосередження на бажаннях організму).

·Контроль над відчуттям насичення (розпізнавання грані голод / насичення).

·Зміна ставлення до харчування (усвідомлення їжі як необхідного фактору для нормальної життєдіяльності, а не як способу заохочення).

Раніше ми розповідали про те, що потрібно їсти до та після тренувань, аби не набрати зайву вагу.

Дивіться відео про те, як лікувати людей, які схиблені на здоровому харчуванні:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь