Онлайн
Місія: краса

Як перестати економити на собі: порада ведучої мейковер-шоу «Місія: краса»

Відомо, що ставлення оточуючих віддзеркалює думку людини про себе.

Даша Харченко Даша Харченко
12:20, 10 лютого 2021

Чому одні жінки постійно отримують подарунки, а інші приховують від чоловіка навіть вартість манікюру. Ведуча мейковер-шоу «Місія: краса» Ірина Фролова пояснила причину такої поведінки та дала поради, як поліпшити стосунки в парі.

Відомо, що ставлення до людини віддзеркалює її думку про себе. Жінки, які переконані, що вони некрасиві та не гідні кращого, зазвичай роблять схожі помилки. Якщо присутні хоча б 2-3 маркери, які вказані нижче, потрібно терміново міняти ставлення до себе. Інакше це може призвести до неприємних наслідків.

Що найчастіше відбувається в житті жінки, яка знецінює себе?

1. Вона економить на собі та дозволяє так чинити з собою чоловіку.

2. Не сприймає компліменти.

3. Чоловік бачить тільки її недоліки, з часом вона погоджується з негативною думкою партнера.

4. Критикує себе та оточення.

5. Згодом партнер починає соромитися її й не бере з собою в компанію або на урочисті заходи.

6. Чоловік може навіть підіймати на неї руку.

фото:pexels

Економія на собі – це сигнал, що жінка перестала цінувати себе й не вважає, що заслуговує чогось найкращого. Вона на останньому місці не тільки у чоловіка, але й у своєму власному списку: на першому місці чоловік, потім діти, батьки, родичі, тільки десь у кінці вона.

Ведуча Ірина Фролова пояснила, з чим може бути пов'язана нелюбов до себе. Наприклад, колись у дитинстві якась дуже важлива людина сказала, що дитина негарна.

«Але це всього лише думка однієї людини, – зазначила ведуча каналу «Україна» Ірина Фролова. І вона може бути катастрофічно помилковою».

За 3 сезони дуже часто на проєкт приходили жінки, які не цінували себе, не бачили своєї краси та сприймали критику як належне. Щоб почати інакше ставитися до себе, важливо не мовчати, а відстоювати свої кордони.

Читай також
DZIDZIO зізнався, що не завжди вгадує з подарунками жінкам

DZIDZIO зізнався, що не завжди вгадує з подарунками жінкам

Перший крок

Якщо близька людина вас критикує, потрібно відкрито з нею поговорити. Не можна погоджуватися з поганим ставленням. Необхідно відразу пояснити: «Мені це неприємно чути».

Другий крок

Важливо сказати, які саме фрази вам хочеться почути від партнера замість критики та знецінення. Це можуть бути такі слова підтримки: «У тебе все вийде», «Я тебе люблю, якою б ти не була», «Все у нас буде добре».

Третій крок

Дуже важливо виходити зі звичного оточення і знайомитися з тими, хто бачить в вас приємну людину, красиву жінку, розумного співрозмовника.

фото:pexels

Читай також
Ірина Федишин розкрила власні секрети краси

Ірина Федишин розкрила власні секрети краси

«Спочатку буде важко змінюватися, але це й зрозуміло: якщо людина все життя чула тільки критику, повірити в хороше ставлення до себе нелегко, але можливо, – сказав ведучий мейковер-шоу «Місія: краса» Ільяс Сахтара. Головне зрозуміти – це не завдання на 2-3 місяці, тому що робота над собою – це процес довжиною в життя».

Дивіться програму «Місія: краса» з 15 березня у будні об 11:20 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь