Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Соціум

Як не посваритись зі свекрухою: 3 лайфхаки

Поради невісткам щодо мирних стосунків зі свекрухами.

Даша Харченко Даша Харченко
20:20, 17 вересня 2020

Скоро на каналі «Україна» стартує новий сезон шоу «Свекруха чи невістка». Українським невісткам і свекрухам доведеться боротися одна з одною за перемогу і звання кращого кухаря в сім'ї.

Стосунки невістки зі свекрухою можуть бути напруженими й досить часто між ними можуть виникати ситуації, коли слід уникнути конфлікту. Універсальними рішеннями для встановлення миру в таких випадках стануть доброзичливість, повага і здатність йти на компроміс. Однак, щоб непорозуміння не перетворювалися у справжню сварку слід дотримуватися таких лайфхаків.

Невісткам слід навчитися ігнорувати провокації з боку свекрухи. У напружених ситуаціях треба спокійно вислухати все, що каже свекруха і згодитися із цим. Таким чином ви згладите “гострі кути” й уникнете можливості сварки.

Як не посвариться зі свекрухою

фото:depositphotos

Без присутності свекрухи в будинку, варто якомога частіше її хвалити перед своїм чоловіком. Говорити, що вона прекрасна мама і бабуся, чудова господиня та інше. Син розповідатиме мамі про похвали від своєї дружини, це допомагатиме підтримувати мир у стосунках невістки й свекрухи.

Невісткам не варто налаштовувати дітей проти бабусі у разі поганих стосунків зі свекрухами. Це лише посилить негатив. Спілкування онуків і бабусі не мають залежати від сосунків невістки й свекрухи. Дотримуйтеся адекватності в спілкуванні дітей з їхньою бабусею.

Читайте також, як невістці поводитися зі свекрухою вдома.

Дізнайтеся у сюжеті, кому зі знаменитостей пощастило зі свекрухою:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь