Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Ідеї

Як назвати хлопчика у вересні 2020 року: слушні чоловічі імена

Дізнайтеся, як можна назвати хлопчика, який народився у вересні 2020 року

15:35, 2 вересня 2020

Як назвати хлопчика у вересні 2020 року? Це дуже важливе питання, особливо для тих батьків, які чекають на поповнення в родині на початку осені.

Адже ім'я для кожного з нас – це не просто букви, зафіксовані в документі, які позначають конкретну людину. Ім'я подібно талісману дається маленькій людині при народженні і залишиться з нею на протязі всього життя. І від того, як ви назвете свого хлопчика, який народився у осінній день, залежатиме, наскільки в подальшому щасливим, яскравим і радісним буде його життя.

Читай також
День знань: Як українські знаменитості відвели своїх дітей до школи

День знань: Як українські знаменитості відвели своїх дітей до школи

Вирішуючи, як назвати сина, перегляньте все найбільш підходящі красиві імена для хлопчика, а також продумайте, наскільки гарно ім'я буде поєднуватися із по батькові та прізвищем. Адже на відміну від доньки, яка вийде заміж і, швидше за все, візьме прізвище чоловіка, син носитиме своє прізвище до кінця життя.

За спостереженням астрологів, осінні дітки вважаються реалістами. Вони розважливі, серйозні і всебічно розвинені. Тож хлопчикові, народженому восени, підійде просте, спокійне і тепле ім'я.

Дивіться відео, як привчити дитину читати:

Як назвати хлопчика у вересні 2020 по святцях

Часто ім'я дитині дають згідно з церковним календарем – святцями. Малюка називають на честь імені того святого, чиї іменини припадають на день народження дитини або на найближчу до нього дату. Вважається, що, таким чином, дитина отримує захист і заступництво свого святого – ангела-хранителя.

Найбільш підходящі імена для хлопчиків, які народилися у вересні: Тимофій, Васса, Андрій, Самуїл, Опанас, Петро, ​​Арсеній, Адріан, Мойсей, Сава, Іван, Олександр, Данило, Петро, ​​Софрон, Антон, Феодосій , Богдан, Федот, Гліб, Давид, Захар, Архип, Кирило, Михайло, Макар, Дмитро, Павло, Сергій, Юліан, Семен, Леонтій, Корнилій, Микита, Степан, Віктор.

Читайте гороскоп на 2020 рік по всіх знаках зодіаку.

Також вам буде цікаво дізнатися, які документи потрібні для дитсадка в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь