Онлайн
Ідеї

Як назвати хлопчика у листопаді 2020 року: найкращі чоловічі імена

Дізнайтеся, як можна назвати хлопчика, який народився у листопаді 2020 року

Ольга Козачок Ольга Козачок
13:10, 2 листопада 2020
Як назвати хлопчика
Як назвати хлопчика

Як назвати хлопчика, який народився в листопаді 2020 року? Цей одвічне питання постане перед усіма молодими батьками, у яких намічається поповнення у родині наприкінці осені.

Ім'я для кожної людини – це не просто слово, зафіксоване в документі. Ім'я подібно талісману дається маленькій людині при народженні і залишається з нею протягом усього її життя. І від того, як ви назвете свого хлопчика, який народився в студений день, залежатиме, наскільки в подальшому щасливим, яскравим і радісним буде його життя.

Читай також
Іменини в листопаді 2020: кого і коли вітати з днем ангела

Іменини в листопаді 2020: кого і коли вітати з днем ангела

Вирішуючи, як назвати сина, перегляньте все найбільш підходящі красиві імена для хлопчика, а також продумайте, наскільки гарно ім'я буде поєднуватися із по батькові та прізвищем. Адже на відміну від доньки, яка вийде заміж і, швидше за все, візьме прізвище чоловіка, син носитиме своє прізвище до кінця життя.

За спостереженням астрологів, осінні дітки вважаються реалістами. Вони розважливі, серйозні і всебічно розвинені. Тож хлопчикові, народженому восени, підійде просте, спокійне і тепле ім'я.

Як назвати хлопчика у листопаді 2020 по святцях

Часто ім'я дитині дають згідно з церковним календарем – святцями. Малюка називають на честь імені того святого, чиї іменини припадають на день народження дитини або на найближчу до нього дату. Вважається, що, таким чином, дитина отримує захист і заступництво свого святого – ангела-хранителя.

Найбільш підходящі імена для хлопчиків, які народилися в листопаді: Іван, Артем, Яків, Іларіон, Олександр, Ігнатій, Іраклій, Максиміліан, Дмитро, Нестор, Марк, Арсеній, Степан, Терентій, Зіновій, Никодим, Дем'ян, Спиридон, Кузьма, Єгор, Йосип, Григорій, Галактіон, Герман, Павло, Кирило, Валерій, Федот, Лазар, Богдан, Михайло, Гаврило, Рафаїл, Родіон, Максим, Вікентій, Ніл, Никифор, Пилип, Гурій, Матвій, Лазар.

Дивіться відео, як привчити дитину читати:

Читайте гороскоп на 2020 рік по всіх знаках зодіаку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь