Онлайн
Ідеї

Як назвати хлопчика у травні 2020 року: найкращі чоловічі імена

Дізнайтеся, як можна назвати хлопчика, який народився у травні 2020 року

16:10, 24 квітня 2020

Як назвати хлопчика

фото: depositphotos

Як назвати хлопчика, який народився у травні 2020 року? Якщо наприкінці весни ви чекаєте поповнення в своїй сім'ї і вже точно знаєте, що у вас буде хлопчик, то питання вибору імені для дитини стане одним із найактуальніших для вас.

Адже ім'я для кожної людини – це не просто слово, зафіксоване в документі. Ім'я подібно талісману дається маленькій людині при народженні і залишиться з нею на протязі всього життя. І від того, як ви назвете свого хлопчика, який народився у теплий весняний день, залежатиме, наскільки в подальшому щасливим, яскравим і радісним буде його життя.

Дивіться відео, як привчити дитину читати:

Читай також
Як назвати дівчинку у травні 2020 року: найбільш слушні імена

Як назвати дівчинку у травні 2020 року: найбільш слушні імена

Вирішуючи, як назвати сина, перегляньте все найбільш підходящі красиві імена для хлопчика, а також продумайте, наскільки гарно ім'я буде поєднуватися із по батькові та прізвищем. Адже на відміну від доньки, яка вийде заміж і, швидше за все, візьме прізвище чоловіка, син носитиме своє прізвище до кінця життя.

За спостереженням астрологів, весняні дітки вважаються надто вразливими як у фізичному, так і в моральному сенсі. Часто вони бувають образливими і нерішучими, а часом – легковажними і навіть егоїстичними. Але при цьому багато весняних дітей, безумовно, талановиті. Щоб додати впевненості у собі, хлопчиків, що народилися навесні, слід підбадьорити ім'ям, яке звучить твердо.

Як назвати хлопчика у травні 2020 по святцях

Багато батьків вважають за краще давати ім'я дитині згідно з церковним календарем – святцями. Малюка називають на честь імені того святого, чиї іменини припадають на день народження дитини або на найближчу до нього дату. Вважається, що, таким чином, дитина отримує захист і заступництво свого святого - ангела-хранителя.

Найбільш підходящі імена для хлопчиків, які народилися у травні, згідно зі святцями: Віктор, Іван, Кузьма, Юрій, Трифон, Никифор, Олександр, Федір, Гаврило, Всеволод, Климент, Анатолій, Єгор, Олексій, Сава, Василь, Марк, Степан, Семен, Йосип, Віталій , Максим, Кирило, Микита, Макар, Яків, Борис, Давид, Гліб, Роман, Петро, ​​Тимофій, Арсеній, Микола, Мефодій, Денис, Герман, Олександр, Юхим, Дмитро, Єфрем, Пахом, Богдан.

Читайте гороскоп на 2020 рік по всіх знаках зодіаку.

Також вам буде цікаво дізнатися, які документи потрібні для дитсадка в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь