Онлайн
Ідеї

Як назвати хлопчика у грудні 2020 року: підходящі чоловічі імена

Дізнайтеся, як можна назвати хлопчика, який народився у грудні 2020 року, щоб ім'я принесло удачу

Ольга Козачок Ольга Козачок
21:40, 20 листопада 2020
Як назвати хлопчика
Як назвати хлопчика

Як можна назвати хлопчика, який народився в грудні 2020 року? Це дуже важливе питання, особливо для батьків, які чекають на поповнення в родині на початку зими.

Ім'я для кожної людини – це не просто слово, зафіксоване в документі. Воно, наче талісман дається маленькій людині при народженні і залишається з нею протягом усього її життя. І від того, як ви назвете свого хлопчика, який народився в морозний зимовий день, залежатиме, наскільки в подальшому щасливим, теплим і радісним буде його життя.

Читай також
Джамала розповіла, як вибирала імена для своїх синів

Джамала розповіла, як вибирала імена для своїх синів

Вирішуючи, як назвати сина, перегляньте все найбільш підходящі красиві імена для хлопчика, а також продумайте, наскільки гарно ім'я буде поєднуватися із по батькові та прізвищем. Адже на відміну від доньки, яка вийде заміж і, швидше за все, візьме прізвище чоловіка, син носитиме своє прізвище до кінця життя.

За спостереженням астрологів, зимові дітки вважаються сильними особистостями, владними і цілеспрямованими. Вони практично завжди досягають бажаного, не йдуть на поступки і компроміси. Тож хлопчикові, народженому взимку, підійде більш м'яке і спокійне ім'я, яке зможе врівноважити його бунтарський характер.

Читай також
Як назвати дівчинку у грудні 2020 року: удачливі зимові жіночі імена

Як назвати дівчинку у грудні 2020 року: удачливі зимові жіночі імена

Як назвати хлопчика у грудні 2020 по святцях

Часто ім'я дитині дають згідно з церковним календарем – святцями. Малюка називають на честь імені того святого, чиї іменини припадають на день народження дитини або на найближчу до нього дату. Вважається, що, таким чином, дитина отримує захист і заступництво свого святого – ангела-хранителя.

Найкращі імена для хлопчиків, які з'явилися на світ у грудні: Роман, Платон, Адріан, Григорій, Анатолій, Прокл, Архип, Михайло, Прокопій, Ярополк, Олексій, Олександр, Макар, Григорій, Петро, ​​Климент, Юрій, Інокентій, Яків, Всеволод, Гаврило, Степан, Федір, Андрій, Опанас, Наум, Іван, Сава, Гурій, Микола, Антон, Павло, Кирило, Софрон, Данило, Спиридон, Арсеній, Аркадій, Євген, Трифон, Орест, Модест.

Дивіться відео, як привчити дитину читати:

Читайте гороскоп на 2020 рік по всіх знаках зодіаку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь