Онлайн
Ідеї

Як назвати хлопчика у серпні 2020 року: найкращі чоловічі імена

Дізнайтеся, як можна назвати хлопчика, який народився у серпні 2020 року

17:20, 24 липня 2020

Як назвати хлопчика

фото: depositphotos

Як назвати хлопчика, який народився в серпні 2020 роки? Це питання буде дуже актуальним, якщо наприкінці літа ви чекаєте поповнення в родині.

Ім'я для кожної людини – це не просто слово, зафіксоване в документі. Ім'я подібно талісману дається маленькій людині при народженні і залишиться з нею на протязі всього життя. І від того, як ви назвете свого хлопчика, який народився у літній день, залежатиме, наскільки в подальшому щасливим, яскравим і радісним буде його життя.

Дивіться відео, як привчити дитину читати:

Читай також
Церковні свята в серпні 2020: календар по днях

Церковні свята в серпні 2020: календар по днях

Вирішуючи, як назвати сина, перегляньте все найбільш підходящі красиві імена для хлопчика, а також продумайте, наскільки гарно ім'я буде поєднуватися із по батькові та прізвищем. Адже на відміну від доньки, яка вийде заміж і, швидше за все, візьме прізвище чоловіка, син носитиме своє прізвище до кінця життя.

За спостереженням астрологів, літні дітки вважаються більш ніжними і добрими, у порівнянні з хлопчиками, народженими в інші сезони. Але іноді в них проявляється слабохарактерність і залежність від чужої думки. Вони емоційні і горді, проте легко піддаються впливу ззовні. Щоб врівноважити ці якості і захистити від неприємностей, літнім хлопчикам бажано давати більш тверді імена.

Як назвати хлопчика у серпні 2020 по святцях

Часто ім'я дитині дають згідно з церковним календарем – святками. Малюка називають на честь імені того святого, чиї іменини припадають на день народження дитини або на найближчу до нього дату. Вважається, що, таким чином, дитина отримує захист і заступництво свого святого - ангела-хранителя.

Найкращі імена для хлопчиків, які народилися в серпні, виходячи з православних святців: Серафим, Роман, Ілля, Опанас, Іван, Семен, Корнилій, Трохим, Гліб, Борис, Давид, Макар, Полікарп, Мойсей, Єрмолай, Герман, Микола, Климент, Никанор, Прохор, Костянтин, Валентин, Михайло, Єлизар, Євдоким, Василь, Степан, Антон, Максиміліан, Григорій, Леонід, Омелян, Юліан, Лаврентій, Федір, Олександр, Іполит, Капітон, Максим, Тихон, Аркадій, Демид, Павло, Мирон, Денис, Лавр.

Читайте гороскоп на 2020 рік по всіх знаках зодіаку.

Також вам буде цікаво дізнатися, які документи потрібні для дитсадка в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь