Онлайн
Ідеї

Як назвати дівчинку у травні 2020 року: найбільш слушні імена

Дізнайтеся, як найкраще назвати дівчинку, яка народилася у травні 2020 року, за церковним календарем

13:00, 23 квітня 2020

Як назвати дівчинку

фото: depositphotos

Як назвати дівчинку у травні 2020? Якщо у вас в родині очікується швидке поповнення, і ви в роздумах над можливими варіантами імен для дівчинки, це питання швидко посяде головне місце в списку першочергових справ. Найбільш підходящі імена для весняних дівчаток читайте в нашій статті.

Дивіться відео, як привчити дитину читати:

Читай також
Церковні свята в травні 2020: календар по днях

Церковні свята в травні 2020: календар по днях

Як відомо, ім'я дається людині на все її життя, стає її візиткою, оберегом, характеристикою і навіть прикрасою. Тому для батьків так важливо переглянути всі можливі імена дівчаток 2020 року у травні і вибрати найкраще, красиве, милозвучне, а головне – щасливе ім'я. Хоча є тата і мами, які обирають незвичайні імена дівчаток, бажаючи таким чином підкреслити індивідуальність і особливість своєї дитини.

Як назвати дівчинку у травні 2020, виходячи з сезону

На думку астрологів, весняні дівчинки більш чутливі, образливі і вразливі, ніж дітки, народжені в інші сезони. Однією з основних їхніх якостей є нерішучість. І, незважаючи на всі свої таланти, їм складно наполягти на своєму і вибитися в лідери. Щоб врівноважити ці якості, бажано називати дівчаток, народжених навесні, іменами дзвінкими, які звучать впевнено і твердо.

Як назвати дівчинку у травні 2020 по святцях

З давніх-давен у народі називали дочку або сина відповідно до дати вшанування якогось святого. Вважалося, що, таким чином, у дитини з'являється ангел-охоронець, який забезпечить їй захист і заступництво на все життя. Зараз багато батьків повертаються до практики називати дітей виходячи зі святців – церковного календаря, в якому зазначені дні пам'яті святих.

Читаючи святці, можна знайти як цілком традиційні та звичні для слух, так і зовсім незвичайні жіночі імена. Для дівчаток, які народилися у травні 2020, найкращими вважаються імена: Олександра, Єлизавета, Глафіра, Марфа, Марія, Тамара, Сусанна, Зоя, Таїсія, Ірина, Гликерія, Ірина, Муза, Єфросинія, Пелагея, Євдокія, Олександра, Клавдія, Фаїна , Юлія.

Читайте також гороскоп на 2020 рік по всіх знаках зодіаку.

Дізнайтеся, які документи потрібні для дитсадка в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь