Онлайн
Здоров'я

Як почати тренуватись: 3 перші кроки та 5 порад для новачків

Зробіть це своєю звичкою.

11:00, 7 серпня 2020

Регулярні заняття спортом – найкраще, що ви можете зробити для свого здоров’я. Однак знадобляться неабиякі рішучість і дисциплінованість, аби тренування стали невід’ємною частиною вашого режиму. Дізнайтеся більше про те, з чого варто почати, щоби спорт назавжди увійшов у ваше життя.

Нагадуємо про те, як «перезавантажити» свої тренування для максимального ефекту.

Перевірити стан свого здоров’я

Перед початком тренувань необхідно проконсультуватися з лікарем та пройти медичне обстеження. Це особливо важливо для людей віком від 45 років і старше, а також для тих, хто не звик до фізичного навантаження. Медогляд допоможе врахувати всі індивідуальні особливості, аби заняття спортом були не лише корисними для здоров’я, але й безпечними.

Як почати тренуватись

фото:depositphotos

Встановити реалістичну мету та створити план

Врахуйте свої можливості, аби поставити реалістичну мету та створити щоденний план для її досягнення. Важливо починати з маленьких кроків, тому що в такий спосіб ви не лише збільшите свої шанси на успіх, але й збережете енергію та мотивацію.

Зробити спорт звичкою

Аби досягти успіху в заняттях спортом, необхідно дотримуватися режиму. Для цього достатньо помірно тренуватися кожного дня в той самий час.

Скільки потрібно тренуватися

Експерти рекомендують займатися спортом не менше 150 хвилин на тиждень. Однак важливо починати повільно, а також час від часу робити перерву від фізичних вправ.

5 порад для новачків у спорті

  • Пити достатню кількість води.
  • Збалансовано харчуватися.
  • Розігріватися перед тренуванням.
  • Охолоджуватися після тренування.
  • Прислухатися до свого тіла.

Як почати тренуватись

фото:depositphotos

Як зберегти мотивацію займатися спортом

Ключ до мотивації – це відчуття задоволення від того, що ви робите. Для цього варто спробувати різні види спорту, аби відшукати найкращий для себе. Групові тренування можуть також збільшити радість від спорту. Крім того, власні успіхи, такі як схуднення чи подолання півмарафону, теж збільшать мотивацію продовжувати.

За матеріалами A Beginner's Guide to Working Out.

Раніше ми розповідали про те, чи може їзда на велосипеді замінити тренування в спортзалі.

Дивіться відео про 89‑річного спортивного дідуся:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь