Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Як автор "Пластилінової ворони" провчив недбайливу колегу

У неділю, 28 квітня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск програми "Герої екрану", присвячений відомим мультиплікаторам. Одним з героїв випуску став художник і режисер Олександр Татарський.

12:06, 29 квітня 2013
У неділю, 28 квітня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск програми "Герої екрану", присвячений відомим мультиплікаторам. Одним з героїв випуску став художник і режисер Олександр Татарський.

Одним з найвідоміших творінь художника і режисера Олександра Татарського, став мультиплікаційний фільм "Пластилінова ворона" (1981). Створення мультфільму - процес копіткий і вимагає особистої відповідальності від кожної людини, яка причетна до цієї роботи. А от з порушниками дисципліни, упевнений Татарський, потрібно боротися:

"Була одна дівчина, яку ми не любили. І начальство погрожувало звільнити її з роботи. Тому що вона постійно спізнювалася і проспала роботу. Тоді ми взяли чорну фарбу і закатали їй валиком скло. Тобто, у квартирі - повна темінь..." , - поділився спогадами у програмі "Герої екрану" Олександр Татарський.

Такий радикальний спосіб "провчити" безвідповідальну колегу хоч і здається жорстоким, але - виявився ефективним:

"Коли людина живе в повній темряві - абсолютно збивається відчуття часу. Здається, що глибока ніч... Вона прийшла на роботу на початку другої ночі!".

На думку Олександра Татарського, для отримання бажаного результату деколи треба йти на нестандартні вчинки. Тому потрібно намагатися працювати в команді людей, які підтримають навіть найнесподіваніші рішення.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь