Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

Як адаптуватися до звичного життя після карантину - поради психолога

Дізнайтеся, як пройти цей етап з найменшими переживаннями.

13:45, 25 травня 2020

Україна стала на шлях послаблення карантину. Але крім практичних і прорахованих кроків, є ще й наші емоції. Психологи кажуть – початок карантину був стресом для всіх, але й не меншим потрясінням тепер є повернення до звичного життя. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман дізналися, як пройти цей етап з найменшими переживаннями.

Доки в Уряді планують поступове відновлення соціального життя, українці міркують, як відновити особисте. Психолог Дмитро Попов підкреслює – вихід з карантину, як і його запровадження – однозначно стресовий для всіх. Цьому не можна запобігти зовсім, але цілком можливо мінімізувати стрес. І головне тут – входити в новий ритм життя поступово. Якщо ж відчуваєте напругу – дайте мозку трохи відволіктися. Наприклад, вмийтеся холодною водою.

«Мозок починає думати: «Щось трапилося з моїм обличчям» і тим самим направляє свій ресурс у це, а від стресу думка вже відійшла», – радить психолог.

Такий самий ефект має й кількахвилинна зарядка – 10 присідань чи віджимань дадуть змогу відволіктися й не фіксувати увагу на негативі. Психологи пояснюють – карантин змінив наше суспільство. І навіть після його скасування залишаться набуті й уже закріплені звички.

«Це все розділило не лише Україну, а і весь світ на два табори: один – це Святий Марлі і ми всі помремо, а другий – це все брехня і змова», – коментує психолог Дмитро Попов в ефірі каналу «Україна».

Тому психолог радить – варто сприймати одне одного такими, як є, бути терплячими і не нав'язувати власну думку іншим.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:29 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь