Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Юлія Джербінова розповіла, як закохалася в Євгена Дятлова

Цієї неділі в ефір каналу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одними з гостей програми стали актори Юлія Джербінова і Євген Дятлов, які поділилися подробицями про своє особисте життя.

12:08, 1 квітня 2013
Цієї неділі в ефір каналу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одними з гостей програми стали актори Юлія Джербінова і Євген Дятлов, які поділилися подробицями про своє особисте життя.

Актори Юлія Джербінова і Євген Дятлов познайомилися, коли у кожного вже була своя сім'я. Але, незважаючи на всі складності, вони все-таки зважилися бути разом. А перший крок до зближення зробила саме Юлія:

"Ми зійшлися разом на спектаклі, працювали над роллю. І я його сприймала, як партнера. І одного разу трапився день, який був поза сценою і поза роботою. Я побачила, які у нього прекрасні очі. І я раптом стала їх розглядати, ось такі штучки на райдужці. І в цей момент я все відчула, і відразу сказала йому. Я озвучила те, що я відчуваю. Він був шокований, тому що, мабуть, неправильно я поступила".

На думку Юлії Джербінової, жінці дуже важливо завжди відчувати підтримку коханого чоловіка. І вона вдячна Євгену за те, що він забезпечив її і доньку всім необхідним. До речі, Євген Дятлов навіть був присутній при пологах. Юлія вважає, що головний секрет сімейного щастя - це вміння розуміти свою другу половинку.

"У Жені є сини, і рід продовжується. У мене прізвище Джербінова закінчується - у всіх дівчата... Мені так хотілося продовжити рід: бо якось з поваги до тата, до дідуся. Потім, це прізвище кримсько-татарське. Ми хотіли доньці дати подвійне прізвище. А в нашій державі не дозволяють до 14 років давати подвійні прізвища... Я дивлюся ось так на Женю, він на мене дивиться і каже: "Вибирай". Я кажу: "Женя, будь ласка". Він каже: "Вибирай". Я відчувала, що йому важливо, і мені дуже важливо... І я вся, плачу, значить: "Джербінова". Але Женя мені все одно це іноді пригадує", - розповіла Юлія.

Юлія Джербінова і Євген Дятлов впевнені: щоб зберегти теплі стосунки, обов'язково потрібно шукати компроміси, а також максимально враховувати бажання і потреби один одного.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь