Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Євген Копатько: "Поки діє революційна риторика, побудувати щось буде проблематично"

У прямому ефірі народно-політичної програми "Майдан. Точка відліку" з Іванною Коберник на телеканалі "Україна" соціолог Євген Копатько заявив, що поки в країні розгортається революційна риторика, Україна не зможе вирішити власні проблеми.

22:12, 11 квітня 2014

У прямому ефірі народно-політичної програми "Майдан. Точка відліку" з Іванною Коберник на телеканалі "Україна" соціолог Євген Копатько заявив, що поки в країні розгортається революційна риторика, Україна не зможе вирішити власні проблеми.

За словами Євгена Копатька, він "глибоко переконаний в тому, що якби не було трагічних подій в Україні, то не було б і Криму". "Я вважаю, що вся розруха, яка відбувається у нас в голові, трапляється у нас в голові. За нас наші проблеми вирішують інші люди. Тут мова йде не тільки про Росію, а також про Європу та Америку, де ми є предметом у великій геополітичній грі. А те, що ми стали розмінною монетою - це теж очевидно. Ми не хочемо поговорити про власне життя, наприклад, про те, що ми упустили активи власної країни? Якщо ми говоримо, що є в цій країні можливість того, що люди, які виражають різні точки зору будуть збиратися і з'ясовувати стосунки. Але поки діє революційна риторика, побудувати щось дуже проблематично, я в цьому глибоко переконаний", - говорить експерт.

Він підкреслює: "Можна валити все на зовнішнє середовище, але проблема в нас. Якби не було б проблем всередині країни, не було б впливу з боку. Ось і все. Все до болю просто. Ми перестали бути суб'єктом, а стали об'єктом великої геополітичної гри людей, які живуть за межами цієї країни".

Євген Копатько впевнений, що "жодна революція нічого розумного жодній країні не принесла. Тому, що після них розруха, громадянські війни і насильство". "А потім ми з'ясовуємо, хто є героєм тієї чи іншої революції. Зараз я бачу одну страшну річ: це трагедія слов'янського світу - якщо українці і росіяни почали з'ясовувати між собою стосунки і якщо проллється кров - відбудеться найстрашніша біда, яка може бути. Якщо нам не вистачить здорового глузду, то, напевно, це буде біда - і ваша, і моя", - каже соціолог.

Він підкреслює, що "зараз складно пояснити ситуацію, як таку". "Якщо ви знаєте, що буде через тиждень з країною, я чесно скажу - я не знаю. Тому, що нас зараз накривають серйозні, важкі проблеми. Якщо говорити про люстрацію, то я - проти. Якщо потрібно когось люструвати зі Сходу, то їх люструють і так".

Дивіться народно-політичну програму "Майдан. Точка відліку" щоп'ятниці о 19:45 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь