Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Як створювалися образи серіалу «Співачка»

Авантюрна мелодрама «Співачка» насичена не лише інтригуючими сюжетами, але і спецефектами у зовнішності акторів. За словами гримерів і костюмерів проекту «Співачка», їм довелося потрудитися над деякими нестандартними образами.

18:17, 11 жовтня 2016

Авантюрна мелодрама «Співачка» насичена не лише інтригуючими сюжетами, але і спецефектами у зовнішності акторів. За словами гримерів і костюмерів проекту «Співачка», їм довелося потрудитися над деякими нестандартними образами.

Зокрема, Павлу Вишнякову, який грає в картині роль Сергія Кремньова, довелося вжитися відразу в три ролі в одній сцені: старця, ортодоксального єврея і... жінки! Акторові було нелегко, адже гримери клеїли Павлові на обличчя зі щетиною бороду і вуса.

«Гримувати Сергія Кремньова було досить складно, бо актор Павло Вишняков повинен був грати в одній сцені аж в трьох образах! Тому розслаблятися нам не доводилося під час зйомок «Співачки», і найдовший сеанс гриму Павла тривав більше години. Найважче було з Кремньовим, який; за сюжетом завжди носить легку щетину на обличчі, зробити жінку з довгим волоссям, віями, — з усмішкою згадує гример серіалу Олена Лебідь. — Але мені здається, що у нас все вийшло».

Кремньов

Що стосується костюмів, то акторові Андрію Романію, який виконав у проекті «Співачка» роль східного чоловіка – султана Каріма, пощастило найбільше. Виявляється, тільки для нього практично усі знімальні вбрання довелося шити. За словами костюмера проекту Наталії Ніколайчук, тканини підбирали недешеві, щоб на екрані костюми не здавалися дешевими. Тому на вбраннях султана заощадити не вдалося.

Карим_1

Цікаво, що костюмери закріпили за кожним з акторів певні кольори, згідно з якими і підбирали вбрання для них. Наприклад, щоб показати підступний і жорсткий характер однієї з героїнь Ірини Марчук, роль якої виконала Лі Берлінська, костюмери одягали її в костюми чорно-білої гами.

Ирина

«Усі вбрання ми стверджували з продюсером проекту «Співачка». Прагнули вибирати різну кольорову гаму, щоб кольори не повторювалися і не зливалися. Стиль одягу також підбирався для кожного актора індивідуально, з огляду на тип фігури, щоб приховати дрібні недоліки і підкреслити достоїнства. Найцікавіші костюми дісталися Лі Берлінській, яка буде грати у фільмі 3 персонажів, і султану Каріму. Я вважаю, що усі образи в картині «Співачка» нам вдалися на 100%», — коментує стиліст серіалу Наталія Ніколайчук.

Дивіться авантюрну мелодраму «Співачка» у будні о 18:00 на каналі «Україна»!

За матеріалами журналу «TVПарк»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь