Онлайн
Соціум

Через карантин 42 тисячі дітей в Україні під загрозою домашнього насильства – ЮНІСЕФ

Діти з інтернатів змушені повернутися до родин

14:30, 17 квітня 2020

В Україні унаслідок карантину через пандемію коронавірусу 42 тисячі дітей, які виховувались в інтернатах, змушені були повернутись до своїх родин без попередньої перевірки умов у них.

Про це йдеться в заяві на сайті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Через карантин 42 тисячі українських дітей знаходяться під загрозою домашнього насильства

Фото: Flickr

«Внаслідок запроваджених урядом заходів 42 тисячі дітей, зокрема діти з інвалідністю, які виховувались в інтернатних закладах та інших інституціях, були відправлені назад у свої родини. Повернення відбулося без попередньої перевірки умов у родинах цих дітей. Значна частина цих родин перебувають у групі ризику та у складних фінансових обставинах», – повідомляє ЮНІСЕФ.

Нинішні стресові умови тільки збільшують вірогідність недбалості чи навіть жорстокого ставлення до дітей, і додають ризики інституалізації дітей після карантину. Адже соціальні працівники та працівники служб у справах дітей не зможуть відвідувати та моніторити родини.

ЮНІСЕФ закликав уряд України вжити комплексних заходів для підтримки таких дітей та їхніх сімей.

До слова на каналі «Україна» показують серіал «Відважні», що розповідає про роботу спеціального відділу поліції по боротьбі з домашнім насильством. У центрі сюжету чотири його співробітниці, перед якими стоїть завдання захистити слабких, домогтися покарання для винуватців і відновити справедливість.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь