Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Івар Калниньш завойовував дружину завзятістю, а Ролан Биков вибирав тільки "по любові"

Цієї неділі, 31 березня о 10:00, в ефір каналу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, відомі актори розкажуть про своє особисте життя, а також поділяться секретами того, як зберегти сімейне щастя.

16:08, 28 березня 2013
Цієї неділі, 31 березня о 10:00, в ефір каналу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, відомі актори розкажуть про своє особисте життя, а також поділяться секретами того, як зберегти сімейне щастя.

Івар Калниньш завжди був особливо популярний серед жіночої частини глядацької аудиторії. Харизматичний актор упевнений: головне, що потрібно для завоювання жінки і створення сім'ї - впевненість і завзятість чоловіка. Саме завдяки цим якостям він і зумів підкорити свою майбутню дружину. Івар Калниньш згадує: "Вона диригувала духовим оркестром. Ну, якісь пожежники або люди, які грали, теж на неї дивилися, як і я. По-моєму, тому цей оркестр міг зібратися. Бо прекрасна, молода жінка, була диригентом. Потім вона стала моєю дружиною. І народила мені двох дітей".

До союзу актриси Олени Санаєвої і режисера Ролана Бикова багато ставилися скептично: мовляв, через схожий темперамент і 13-річну різницю у віці вони не зможуть бути разом. Але вони змогли. А їх секрет в тому, що Олена і Ролан постійно вчили один одного чомусь нового.

"Він не міг бути без сім'ї, він шукав, звичайно, жінку, яку б міг покохати. Як він говорив: без кохання я жити не згоден...", - ділиться спогадами Олена Санаєва.

Коли актори Євген Дятлов і Юлія Джербінова познайомилися, то обидва були невільні. Але вони зважилися ризикнути і бути разом, тому що не змогли противитися своїм почуттям. На їхню думку, головне у відносинах - щоб комфортно було обом.

"Знаєте, як кажуть, чим пекло відрізняється від раю? У пеклі величезний-величезний чан, там їжа смачна, всі сидять по колу. Всі моторошно їсти хочуть. Але прикол в тому, що до зап'ястя прикручена, примотана ложка. І ручка дуже довга. І вони ось так беруть, черпають з неї, не можуть нагодувати себе. А в раю все те ж саме, тільки я беру і годую тебе, а ти годуєш мене. І ми обидва щасливі і ситі. І в цьому успіх союзу" , - вважає Юлія Джербінова.

Шлях до сімейного щастя не завжди буває простим і легким. Але головне, як вважають актори, не боятися труднощів і намагатися зробити все, щоб зберегти теплі стосунки.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь