Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Історія одного злочину» розпочнеться вже в березні

28 березня на каналі «Україна» стартує новий детективний проект власного виробництва «Історія одного злочину». Головними експертами стануть реальні представники державних правоохоронних органів, борці зі злочинністю та беззаконням.

14:52, 6 березня 2017

28 березня на каналі «Україна» стартує новий детективний проект власного виробництва «Історія одного злочину». Головними експертами стануть реальні представники державних правоохоронних органів, борці зі злочинністю та беззаконням.

Як повідомлялося раніше, ведучою проекту стала Олександра Соколовська. Вона розповість глядачам, що  насправді відбувалося на місці злочину, а також допоможе розібратися та зрозуміти мотиви злочинів. Разом з Олександрою знаходити розгадки в заплутаних справах будуть визнані експерти, співробітники МВС України, які безпосередньо брали участь у резонансних розслідуваннях - Валерій Кур, Володимир Поліщук та Руслан Сушко.

 

«Сьогодні цей проект для мене - шанс показати й розповісти, що це не тільки історія, а урок, який кожен із нас повинен усвідомити. Це можливість сказати, що злочинцем потенційно може стати кожен, - коментує Валерій Кур, полковник міліції, начальник Управління боротьбі з організованою злочинністю у відставці, керівник Управління кримінальної розвідки в складі МВС України. - У всіх дій є причинно-наслідковий зв'язок, і щоб перемогти злочинця, потрібно почати мислити як він, бути з ним на одному рівні, «жити» його життям, зрозуміти мотив. Це все ми і намагаємося донести до глядача».

 

 

У кожній серії проекту високопрофесійні експерти будуть шукати деталі й зачіпки у слідстві, давати свою оцінку того, що відбувається, а ведуча надасть історіям емоційного наповнення - пояснить мотиви та причини скоєння злочинів.

 

«Цей проект - абсолютно реальні злочини, які розкривали українські правоохоронці. Глядачеві буде цікаво дивитися на події, які відбувалися насправді, спостерігати за тим, як слідчі будуть розплутувати клубок злодіянь. Це живі історії, де буде показаний хід розслідувань. Можливо, навіть хтось із телеглядачів, спостерігаючи за працюй представників внутрішніх органів, захоче пов'язати своє життя з розкриттям злочинів, подати руку допомоги тим, хто її конче потребує», - Володимир Поліщук, полковник міліції, начальник Управління зв'язків з громадськістю МВС України у відставці.

 

 

Нагадаємо, «Історія одного злочину» - це реконструкція реальних злочинів. У об'єктиві проекту оригінали документів найзаплутаніших та найгучніших справ нашої країни в період з 1991 року й до сьогодні. Глядачі побачать унікальні та ексклюзивні кадри оперативних зйомок, інтерв'ю з учасниками подій - злочинцями та їхніми жертвами, які до цього часу зберігали мовчання, дізнаються про таємні подробиці слідства.

 

«Протягом десятиліть імідж правоохоронців розтоптувався, згодом це призвело до того, що люди стали сприймати представників внутрішніх органів у негативному ключі. Завдяки проекту «Історія одного злочину» глядачам покажуть правильний і позитивний образ правоохоронця, піднімуть рівень довіри. Людей націлять на те, що головна місія органів правопорядку - захистити громадян, надати їм необхідну допомогу» - додав Руслан Сушко, полковник міліції, старший слідчий з особливо важливих справ ГСУ МВС України.

 

 

Дивіться «Історію одного злочину» з 28 березня в ефірі каналу «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь