Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

Ірина Кудашова: в «Реальній містиці» та серіалі «Школа»

Дізнайтеся більше про те, чим відрізнятимуться образи акторки в «Реальній містиці» і в «Школі».

17:00, 11 вересня 2020

14 вересня стартує новий сезон найпопулярнішого містичного шоу України – «Реальна містика». У продовженні проєкту з’явиться нова героїня, яку зіграє зірка серіалу «Школа» Ірина Кудашова. Дізнайтеся більше про те, чим відрізнятимуться образи акторки в «Реальній містиці» і в «Школі».

Раніше ми розповідали про те, чим відрізняється Андрій Дебрін у «Реальній містиці» та в житті.

Хто така Ірина Кудашова

Ірина Кудашова народилася 1999 року в Чернігові, де закінчила школу з поглибленим вивченням іноземних мов та курси з акторської майстерності. Наразі дівчина навчається в Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті журналістики і міжнародних відносин. Варто зазначити, що Ірина розпочала свою акторську кар’єру ще школяркою. 2015 року вона зіграла епізодичну роль у «Сімейних мелодрамах», а потім – у серіалах «Пес», «Лікар Ковальчук» та в багатьох інших. Однак справжньої слави акторка набула після участі в серіалі «Школа».

Ірина Кудашова в серіалі «Школа»

Героїня Ірини Кудашової в серіалі «Школа» – це проблемний підліток Ніка Тихонова, яка має складні стосунки з матір’ю, неодноразово розбите серце та досвід спроби самогубства. Перехід до нової школи поглибив проблеми головної героїні, але тепер вона так просто не здасться.

Ірина Кудашова в «Реальній містиці»

Образ Ірини Кудашової в шоу «Реальна містика» – це також підліток, але з більш оптимістичними поглядами на життя. Зірка зіграє доньку Тімура Ібраімова Надю, яка буде брати участь у розслідуваннях команди та збагачувати їхній лексикон молодіжним сленгом. Сама акторка зазначає: «Мені дуже комфортно в цій ролі, я в принципі люблю грати підлітків. А тут ще й яскравий персонаж. Я рада, що в такий класній команді, ми дуже здружилися. Відчуваю колосальну підтримку партнерів. Ми немов сім’я».

Нагадуємо 15 найкумедніших цитат героїні «Реальної містики» Віри Іванівни.

Дивіться відео про те, яка містика існує в 2020 році:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь