Онлайн
Кіно

Майор із бородою – ексклюзивне інтерв'ю актора "Хто ти?" Антона Батирєва

15:54, 5 листопада 2018

У листопаді на каналі «Україна» відбудеться прем'єра прем'єра 16-серійного фільму «Хто ти?» Режисера Анатолія Матешко. На глядачів чекають 8 заплутаних детективних історій. Одну з головних ролей у новому пристрасному детективі виконав популярний актор Антон Батирєв, який дав ексклюзивне інтерв'ю виданню TV-Парк.

фото: kino-teatr

Антон, розкажіть, кого Ви зіграли. Який Ваш герой за характером, чи близький він вам?

– Начальник відділу тяжких злочинів, майор поліції Олег Юрійович Міщенко. На перший погляд – жорсткий оперативник, але насправді такий же вразливий, як і в принципі всі люди. Ми ж все одно всіх героїв під себе робимо. Напевно, близький мені по духу Міщенко тим, що все через себе пропускає. Ми з режисером Анатолієм Миколайовичем Матешко привнесли йому чимало якостей, які глядач помітить не відразу – у Міщенко дійсно дуже чітко простежується розвиток героя.

– Уся історія триває 16 серій, якусь частину Ви з головною героїнею Інгою Штефан – у відвертих контрах. А як складалися відносини на знімальному майданчику з режисером і партнерами?

– Прекрасно, легко, добре і швидко. Незважаючи на те, що ні з одним з наших акторів раніше знайомий не був. Катя Кузнєцова, Ярослав Гуревич, Ігор Пазич – чудові партнери. Ми постійно жартували і сміялися. Для мене головне – почуття гумору: якщо воно є, все добре, якщо ні – я напружуюся. У нас же склалися чудові стосунки.

З Анатолієм Матешко я, до речі, теж перший раз працював, але до цього багато про нього чув. Коли мені запропонували спробувати і акторська школа, наш підхід до театру і кіно набагато якісніший. Спочатку у нас були сильні соціальні драми і кіно з гумором... а потім нам хтось сказав, що закордонне – це круто. Я вважаю, що потрібно цінувати і розвивати своє, себе в цій ролі, я навіть відмовився від парочки інших проектів. При цьому погодився зніматися в серіалі «Хто ти?», не читаючи сценарію. Дуже хотів попрацювати з Матешко. Для мене як для актора вкрай важливо, щоб мені давали волю робити так, як я хочу. Тоді персонаж обросте якимись цікавими речами. Анатолій Миколайович не забороняв робити нічого зі мною запропонованого, так що ми відмінно спрацювалися.

Може, довелося освоїти якісь нові навички для цієї ролі?

– Ні, Ви знаєте, оперативники такі ж люди, як і всі. Зі своїми переживаннями і проблемами. Звичайно, у нього є улюблена професія, він докопується до правди, розкриває злочини, але паралельно розвивається і його особисте життя.

Як думаєте, чим Ваш герой запам'ятається глядачеві?

– Бородою! Майор з бородою. Я думаю, дуже багато глядачів здивуються, що існує майор з бородою (сміється).

Ви за нею якось спеціально доглядаєте?

– Розчісувати щодня, обов'язково її потрібно стригти, підфарбовувати – сивина не моя, а персонажа. Цим займаються гримери на майданчику.

На відміну від повного метра, серіали знімаються досить швидко. Ви багато репетирували на майданчику або відразу заходили в кадр?

– Ні, не багато. Текст повторили, якісь моменти проговорили – і поїхали. Ми ж не знімаємо батальні сцени. Звичайно, якщо 40 тисяч коней в кадрі, то потрібні репетиції. А тут нас 5 чоловік. Найчастіше імпровізували прямо під час зйомки.

Наскільки Ви вимогливі до себе, як до актора? Чи переглядаєте свої роботи?

– Рідко; якщо вмикаю телевізор, і там йде проект з моєю участю, можу подивитися. А спеціально не стежу. Це моя робота, і викладаюся я на майданчику.

Читайте також інтерв'ю актора "Хто ти?" Ігоря Пазича.

«Хто ти?» Був представлений на Одеському кінофестивалі на ряду з зарубіжними проектами. Не боялися, що конкуренція сильна буде?

Я взагалі не сильно з зарубіжними... Де народився – там і знадобився. Мені добре вдома. 

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь