Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Інформаційно-аналітичний тижневик "Пояснює Панюта" стартував на YouTube каналу «Україна 24»

Нові випуски «Пояснює Панюта» дивіться щонеділі о 20:30 на YouTube-каналі «Україна24».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:41, 16 червня 2022

Популярний ведучий каналу «Україна», який від початку війни доєднався до команди ведучих інформаційного марафону «Єдині новини», Олег Панюта запустив новий інформаційно-аналітичний тижневик «Пояснює Панюта». Авторський проєкт Олега Панюти виходить на YouTube каналу «Україна 24» щонеділі о 20:30. 

Для гостей та підписників YouTube-каналу «Україна 24» Олег Панюта готуватиме свою підбірку важливих новин за тиждень і пояснюватиме, як ці події впливатимуть на життя людей, що чекає Україну та світ далі. Телеведучий розповідатиме найголовніше про війну, економічні події, життя в Україні та навколо неї, залучатиме експертів, за допомогою яких буде аналізувати важливі події та шукати рішення.

«Дуже не хочеться, щоб в аудиторії було відчуття, що їхня улюблена інформаційно-аналітична програма «Сьогодні. Підсумки» зникла. Ми запустили тижневик у новому форматі залежно від реалій та обставин часу. Потреба в аналізі інформації під час війни ще вища, ніж раніше. Споживачеві непросто виокремити важливе з валу інформації, яку ми отримуємо щодня. Завдання проєкту – допомогти людям зосередитися на найголовніших новинах. Щотижня відбиратиму події, повідомлення, які, на мій погляд, є ключовими, які мають бути почутими людьми, більш детально проаналізованими, відкоментованими, яким має бути дана оцінка не тільки моя, а й експертів, яким вони довіряють», - зазначив Олег Панюта.

Нові випуски «Пояснює Панюта» дивіться щонеділі о 20.30 на YouTube-каналі «Україна24».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь