Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Інформаційна програма "События": 10 років ефірі!

29 листопада виповнюється 10 років з моменту появи в телевізійному просторі країни інформаційної програми "События" каналу "Україна".

14:34, 29 листопада 2013
29 листопада виповнюється 10 років з моменту появи в телевізійному просторі країни інформаційної програми "События" каналу "Україна".

Протягом усього свого ефірного життя програма "События" є одним з найбільш рейтингових проектів каналу "Україна" та входить до ТОП-3 кращих інформаційних програм українського ТБ.
Майже до ювілею програми 4 листопада в ефір вийшов перший випуск "Событий дня" — нової інформаційної програми, створеної на базі напрацьованого досвіду "Событий".

Ігор Золотаревський, директор департаменту інформаційного мовлення каналу "Україна": "Зараз в ефірі каналу "Україна" виходить ціла лінійка програм під брендом "События": це і щоденні випуски "Событий", і нові підсумкові "События дня", і щотижнева аналітична програма "События недели". Але саме "События" стали "батьком" усіх інформаційних проектів каналу. Ми дуже пишаємося цим продуктом, який дозволяє глядачам відчувати "пульс" світу і щодня дізнаватися найсвіжіші новини".

Ювілейний для "Событий" 2013 рік став дуже насиченим з точки зору визнання програми. У травні "События" отримали відразу дві нагороди в номінаціях "Краща ефірна промо-кампанія" та "Краща комплексна промо-кампанія" на міжнародному конкурсі "Медіабренд" (Москва). У червні програма потрапила до шорт-листа міжнародного конкурсу The PromaxBDA Promotion, Marketing and Design Award, а у листопаді була номінована на премію "Телетріумф".

Команда "Событий" — високопрофесійні журналісти, оператори, редактори, віддані своїй роботі. Їх професіоналізм та майстерність в сфері виробництва інформаційних та інформаційно-аналітичних програм, а також істотний внесок у формування та забезпечення свободи слова були неодноразово відзначені високими нагородами.

"События" — оперативні та "найживіші" новини країни. Глядачі каналу "Україна" своєчасно дізнаються про все, що змінює країну і впливає на наше життя. Журналісти "Событий" створюють найгостріші та найцікавіші репортажі, а ведучі подають новини максимально об'єктивно, аби глядачі могли скласти власне враження про події.

Вранці всі свіжі новини глядачі дізнаються від ведучих Марини Кухар та Олександра Мозгового, вечірні випуски "Событий" у прямому ефірі ведуть Олена Кот та Євген Міхін, а підсумкові "События дня" — Ольга Грицик та Олег Панюта.

Дивіться в ефірі каналу "Україна" програми інформаційного мовлення:

"События" — по будням о 7:00, 9:00, 17:00 та 19:00, а також в суботу о 7:00 та 19:00,
 "События дня" — з понеділка по п’ятницю о 22:00.
"События недели" — щонеділі о 19:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь