Онлайн

Ігор Крутой отримав звання "Народний артист України"

На відкритті Міжнародного конкурсу молодих виконавців "Дитяча Нова хвиля", яке відбулося вчора, 15 серпня, Президент України Віктор Федорович Янукович вручив голові журі конкурсу Ігорю Крутому звання "Народний артист України".

10:57, 16 серпня 2012
На відкритті Міжнародного конкурсу молодих виконавців "Дитяча Нова хвиля", яке відбулося вчора, 15 серпня, Президент України Віктор Федорович Янукович вручив голові журі конкурсу Ігорю Крутому звання "Народний артист України". Як це відбувалося, телеглядачі зможуть побачити 24 серпня в 9:00 під час трансляції відкриття "Дитячої нової хвилі" на телеканалі "Україна".

Віктор Янукович, Президент України:

"Я хочу привітати голови журі конкурсу Ігоря Крутого з присвоєнням йому високого звання "Народний артист України". А всім учасникам конкурсу я хочу побажати яскравих виступів. Давайте підтримаємо їх душею і нашими оплесками".

Ігор Крутой, голова журі конкурсу "Дитяча нова хвиля":

"Російські співаки не вперше отримують звання "Народний артист України". Микола Басков отримував цю нагороду з рук Леоніда Даниловича Кучми, Філіп Кіркоров - з рук Віктора Андрійовича Ющенка, а я - з рук Віктора Федоровича Януковича. І для мене дуже важливо, що цю нагороду я отримав саме від нього, адже я знаю, як Віктор Янукович ставився до моєї музики будучи ще губернатором і прем'єр-міністром. І тепер, будучи вже Президентом, він також до неї добре ставиться. Спасибі!"

Дивіться трансляцію конкурсу "Дитяча нова хвиля" на телеканалі "Україна" з 24 по 26 серпня. Початок о 9:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь